6 dalykai: ką vyrai turi žinoti apie moteris, kurios mėgsta būti vienos

Mergina. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-03 19:00
Įsimylėjote merginą, kuri pratusi būti viena ir tuo mėgaujasi? O gal mąstote su tokia susitikinėti? Santykiai su nepriklausoma moterimi gali kelti šiokių tokių iššūkių, tačiau jos to vertos, rašo earthables.com. Tiesiog yra keli dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti.

Ji emociškai stipri

Ši mergina nebus prie vyro prilipusi, norėdama įgyvendinti kiekvieną savo poreikį. Ji pratusi pasikliauti tik savimi, dėl to ji yra emociškai stipri. Jai nereikia, kad už ją kovotų – savo kovas ji atlaikys pati. Tačiau tai nereiškia, kad jai vyro ar vaikino visai nereikia – jis įvertins šią jos stiprybę, kai susidursite su sunkumais.

Ji nepasakos vyrui kiekvienos smulkmenos, kurią darys

Nesitikėkite, kad ji vyrui skambins kaskart sumąsčiusi susitikti su draugėmis ar visai dienai išvykti pasivaikščioti po Senamiestį. Greičiausiai ji darys tai, ką nori, ir draugui to nepraneš. Bent jau iš pradžių.

Taip yra todėl, kad ji pratusi daryti ką nori, kada nori ir neprašyti niekieno leidimo. Tai nereiškia, kad jai nerūpi. Santykiams išsivysčius, ji vyrą dažniau informuos ir galbūt net pasikvies kartu. Atminkite, turėti atskirus pomėgius yra gerai, todėl, jei vyras nori, kad su ja pasisektų, turėtų skatinti ją ir toliau tuos pomėgius puoselėti, nestabdyti jos.

Pradžioje ji gali būti santūri

Ankstyvosiose santykių stadijose, kalbėdama apie jai svarbius dalykus, ji bus labai santūri, tačiau santykiams progresuojant, ir kai pažinsite ją geriau, ji po truputį įsileis draugą į savo vidinį pasaulį.

Jai patinka geri pokalbiai

Ši mergina nori mėgautis tikrais pokalbiais – ji norės, kad vaikinas klausytųsi, o ne tiesiog spoksotų ir būtų kažkur išskridęs, kai ji kalba. Negalvokite, kad ji nesupras, kad galvojate apie tą video žaidimą, kurį turite užbaigti, ar apie tai, kiek daug darbo rytoj jūsų laukia.

Ji nori jūsų, tačiau jai nebūtinai jūsų reikia

Nepriklausoma moteris nori praleisti laiką su draugu, tačiau ji nebus reikli. Vienatvė jai nekelia jokių problemų, tačiau kai ji nori būti su jumis, ji iš tikrųjų mėgaujasi jūsų draugija.

Jai reikia laiko pabūti vienai

Tik todėl, kad ji nusprendė būti su jumis, nereiškia, kad ji nebenori pabūti su savimi. Ji prie to pratusi, ir tai padeda jai atgauti jėgas – tai užtikrina kartu praleisto laiko kokybę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Priežastys, kodėl liekame santykiuose, kurie mūsų netenkina

Ji24.lt

Naujausi straipsniai