50 kg sverianti Rasa Ciūnė: „Negaliu priaugti svorio ir dėl modelio darbo, ir dėl trumpesnės kojos“

Rasa Ciūnė / Gedimino Žilinsko nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-03-20 10:22
Moterys, žvelgdamos į tobulas figūras turinčius modelius, dažnai pagalvoja – na ir kaipgi joms pavyksta nuolat išlaikyti dailias formas? Nejaugi manekenės net atostogaudamos neleidžia sau pasilepinti saldumynais ar pusę paros besitęsiančiu nieko nedarymu, kuomet, žiūrėk, jau vakarop imi ir pamatai ant pilvo viso to rezultatą. Išskirtinio grožio fotomodelis Rasa Ciūnė (30), kaip ir priklauso tokį darbą turinčiai moteriai, gali džiaugtis liekna figūra, tačiau įdomu tai, jog ji nesilaiko dietų ir neskaičiuoja kiekvieno į burną dedamo kąsnio. „Viskas priklauso nuo mąstymo, saiko ir judėjimo“, – šypteli ji.

„Mano ūgis – 167 cm su sveika kojyte ir 159 cm, jeigu matuočiau su kita koja: čia gal keistai skamba, bet taip jau yra. Na, o sveriu 50 kilogramų“, – prisipažįsta Žmonės.lt kalbinta dramatiško likimo manekenė Rasa Ciūnė, kuriai net 8 cm trumpesnė viena koja nesutrukdė tapti profesionaliu modeliu.

Liekna mergina pasakojo, kad jos linijos – tikrai ne „genų dėka“, kaip kad dažnai norima pripaišyti modeliams šį stereotipą. „Jau senokai nevartoju alkoholio, todėl išeina ir mažiau užkandžiauti. Supratau, kad jis man visiškai nereikalingas – net tais itin retais atvejais, kai išgeriu taurę, vėliau to pasigailiu – pasvarstau, ar tikrai man jos reikėjo...“ – teigė pašnekovė.

R.Ciūnė įsitikinusi, kad liekną figūrą išlaikyti padeda sveikas požiūris į savo kūną, saikas, judėjimas ir geros emocijos, todėl ji, užsimaniusi kad ir nesveiko maisto – nesikankina, o juo pasilepina. „Deja, turiu prisipažinti, kad esu nesveiko maisto valgytoja... Labai mėgstu picas... (prityla). Salotos man išvis – ne maistas. Niekada nuėjusi į kavinę nė nepagalvočiau jų užsisakyti. Kur kas mieliau valgau kepsnį (juokiasi). Mėgstu sūrius, na, o saldumynų nesu didelė mėgėja, nebent sūrio pyrago“, – užsikvatoja Rasa.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sukrečianti modelio Rasos Ciūnės istorija: kaulų vėžio sužalota koja netrukdo siekti karjeros

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kalorijos dega ant bėgimo takelio

Dietomis Rasa savęs nekankina – mergina tikino, kad tai jai bet kokiu atveju neduoda jokių rezultatų, todėl prireikus numesti vieną kitą kilogramą ji renkasi ne dietas, o daugiau juda.

„Manau, kai moterys sugalvoja mesti svorį, jos labai apsikrauna neigiamomis mintimis, jų kūnas supyksta ir tie kilogramai netirpsta. Pamenu, prieš vieną fotosesiją man buvo minčių truputį susiimti ir numesti kelis kilogramus, tačiau pradėjusi laikytis dietos supratau, kad tie kilogramai visiškai netirpsta!“ – tikino ji.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Namuose Rasa turi išsigelbėjimą, kuris, prisivalgius kad ir minėtos picos, padeda jai nepriaugti svorio. Tai – bėgimo takelis. „Jis man padeda išlaikyti fizinę formą ir neapsileisti. Sparčiu ėjimu ant jo sportuoju ryte ir vakare – nueinu po 2–3 kilometrus. Manau, kad geriausiai prisižiūrėti figūrą ne badaujant, o valgant ką nori ir tai „išdeginant“ judėjimu“, – pataria R.Ciūnė.

Mergina teigė, kad priaugti svorio negali ne tik dėl darbo, bet ir dėl sveikatos – dėl nevienodo ilgio kojų didelė kūno apkrova jai taptų rimta problema. „Dėl kreivumo svoris nevienodai pasiskirstytų“, – paaiškina Rasa, kurios laukia dar viena operacija: trumpesniąją koją bus bandoma pailginti, nes netaisyklinga laikysena sukelia sveikatos problemų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai