49-erių sulaukusi Jennifer Lopez atrodo pavydėtinai: kokia jos paslaptis?

Jennifer Lopez
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-02 14:08
Liepos 24 dieną aktorei ir dainininkei Jennifer Lopez suėjo 49-eri metai. Moteris kasmet gražėja, o jos kūno formos kalba pačios už save. Kokia gražios išvaizdos paslaptis? Aktorė sako, kad tai tėra sunkus darbas ir disciplina.

Jennifer Lopez yra tarusi griežtą ne alkoholiniams gėrimams, kofeinui ir cigaretėms. „Aš visuomet rūpinausi savimi, tad dabar tai matosi mano kūne“, – kalbėjo aktorė ir dainininkė. Moteris tikina, kad jai itin svarbus miegas, tad šiam ji skiria išties daug laiko.

View this post on Instagram

December 2018 @instylemagazine

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

„Mano patarimas numeris vienas yra visuomet pakankamai išsimiegoti. Idealiu atveju norėčiau miegoti nuo devynių iki dešimties valandų, tačiau bent aštuonias – privalomai“, – sako Jennifer Lopez.

Dviejų vaikų mama randa laiko ir sportui, ypač mėgsta treniruotes, kuriose naudojami šokių judesiai. Be to, nepamiršta ir pilvo preso, kuriam įvairiausius pratimus atlieka nuolat.

Moteris privalo būti tvirta, nes koncertai pareikalauja išties nemažai jėgų. Treniruočių metu Jennifer Lopez derina svorių kilnojimą su įvairiu kardio krūviu.

„Mėgstu sportuoti ryte, vėliau tam neturiu jėgų“, – apie rytines treniruotes yra kalbėjusi Jennifer. – Stengiuosi sportuoti bent tris ar keturis kartus per savaitę“. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai