4 idėjos iškylai paįvairinti

Iškyla.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-29 17:05
Vasara – puikus laikas iškyloms ir piknikams gamtoje. Linksma kompanija, geras oras ir grilyje pagamintas maistas – bene svarbiausi kiekvienos iškylos elementai. Tačiau iškylą paįvairinus pramogomis, galima jį paversti ne tik maisto, bet ir aktyvaus laisvalaikio švente. Specialistai siūlo rinktis tokias pramogas, kurioms nereikėtų specialių įgūdžių ir pasiruošimo.

Piknikas.borjomi.lt pateikia keturias idėjas, kokia aktyvia veikla galima užsiimti iškylų gamtoje metu.

1. Lėkščiasvydis

Iškyla dviese, su visa šeima ar dideliu draugų būriu – tai proga ne tik pabūti su artimaisiais, bet ir pasportuoti. Tam labiausiai tinka tokios sporto rūšys, kurioms nereikia ypatingo fizinio pasirengimo ar specialios įrangos. Ideali tokio tipo pramoga yra lėkščiasvydis. Tai greitas, techniškas, taktinių įgūdžių reikalaujantis žaidimas, kuriam užtenka patogios avalynės ir drabužių.

Vienas didžiausių šio žaidimo privalumų yra tas, kad jį gali žaisti kiekvienas. Bet to, lėkščiasvydžio komandos narių skaičius neturi limito. Šį dinamišką žaidimą labai greitai perpras tiek vaikai, tiek suaugusieji. Svarbiausia tiesiog įsisavinti tinkamą lėkštės skraidinimo techniką.

2. Įdomūs stalo žaidimai

Iškylą paįvairinti gali ir stalo žaidimai. Tam idealiai tinka vienas seniausių pasaulyje tokio pobūdžio žaidimų – Domino. Kadangi vienas didžiausių iškylų privalumų yra tai, kad jų metu neriboja erdvė, šį žaidimą galima žaisti ir su didelėmis Domino detalėmis. Žaidžiant didįjį Domino reikia tik šiek tiek vietos ant žolės.

Vienas didžiausių šio žaidimo pliusų yra tai, kad žaidžiant didįjį Domino kauliukų pamesti tiesiog neįmanoma, todėl galėsite pamiršti nerimą dėl pamestų detalių. Jų aukštis – apie pusė metro. Todėl didysis Domino tinka šeimos iškylai su bet kokio amžiaus vaikais, net ir pačiais mažiausiais. Šis paprastas, bet akimirksniu įtraukiantis žaidimas nuobodžiauti neleis nei vienam, o sužaidus partiją, iš detalių galima pasistatyti net namelį.

3. Netradicinė transporto priemonė

Iškyla tikrai taps nepamirštama, jeigu į ją vyksite ne įprasta transporto priemone. Autentiškomis ir turistų mažai lankomomis vietomis norintys pasimėgauti miestiečiai vis dažniau išbando tokias priemones kaip riedžiai ar elektriniai paspirtukai.

Elektrinis paspirtukas išvysto apie 20 km/val. greitį, kurio tikrai pakanka smagiam, bet saugiam pasivažinėjimui mieste ar parkuose. Pats važiavimo mechanizmas veikia panašiai kaip ir paprastame paspirtuke. Skirtumas tik tas, kad greitis vystomas ne atsispiriant kojomis, o spaudžiant mygtuką.

Paspirtuku nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo greičio ir sąlygų, bet įprastai visiškai įkrautas elektrinis paspirtukas įveikia iki 20 km.

4. Irklentė

Jeigu iškylaujate prie vandens telkinio, nepraleiskite progos išbandyti šiuo metu itin sparčiai populiarėjančią vandens pramogą – irklentes. Net pirmą kartą stojantis ant irklentės užteks visiškai minimalaus pasiruošimo.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Ieškantiems ekstremalesnių pojūčių jau siūlomi ir naktiniai pasiplaukiojimai, tad iškylą galima surengti net ir šiltą vasaros naktį.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai