18 metų susituokęs Willas Smithas atskleidė sėkmingos santuokos receptą

Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-13 14:31
Beveik 20 metų santuokoje gyvenantis aktorius Willas Smithas (47 m.) naujame interviu atskleidė sėkmingos ir ilgos santuokos receptą.

Prieš 20 metų Willas Smithas pradėjo susitikinėti su aktore Jada Pinkett Smith (44 m.), o jų santuoka, nors ir nuolat apipinama nepagrįstais gandais apie skyrybas, sėkmingai gyvuoja jau 18 metų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip susipažino garsiausios pramogų pasaulio poros

„Mes susituokę beveik 20 metų ir patys savęs klausiame, kokia šios santuokos paslaptis. Tačiau iš tikrųjų esmė yra ta, kad mes niekada nepasiduodame“, – kalbėdamas su ET sakė aktorius.

„Negali tikėtis, kad tai bus lengva. Atrodo, kad mūsų santuoka yra pats sudėtingiausias, labiausiai kankinantis dalykas, kuriam per gyvenimą esame pasiryžę. Tačiau žinote, mes ne tie, kurie pasiduoda ir tiesiog pasitraukia“, – sakė jis.

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.

„Jeigu ir yra kokia nors paslaptis, tai sakyčiau, kad tai – jog mes niekada specialiai nesistengėme tobulinti savo santykių. Mes tiktai stengėmės tobulinti patys save individualiai, o tada vienas kitam pasirodydavome geresni, nei buvome prieš tai“, – samprotavo aktorius.

Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith turi du vaikus – sūnų Jadeną (17 m.) ir dukrą Willow (15 m.). Iš pirmosios santuokos aktorius turi dar vieną sūnų Trey (23 m.).​

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai