Kaip susipažino garsiausios pramogų pasaulio poros

Justinas Timberlake'as su Jessica Biel, Beyonce su Jay-Z ir Bradas Pittas su Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žmones visame pasaulyje žavi garsenybių poros, tokios kaip Bradas Pittas ir Angelina Jolie, Davidas ir Victoria Beckhamai, Beyonce ir Jay Z ir t.t. O ar kada girdėjote, kaip garsiausios pramogų pasaulio poros susipažino? Žmonės.lt kviečia sužinoti, nuo ko prasidėjo jų meilės istorijos!

BRADAS PITTAS (50 m.) ir ANGELINA JOLIE (39 m.)

Santykių aritmetika: kartu devynerius metus, iš jų dvejus susižadėję (Bradas Pittas prieš tai susituokęs buvo kartą, Angelina Jolie – du kartus). Turi šešis vaikus: įvaikintus Maddoxą (12 m.), Zaharą (9 m.), Paxą (11 m.) ir biologinius Shiloh (8 m.) bei dvynius Knoxą ir Vivienne (5 m.).

Jiedu susipažino 2004-ųjų pavasarį, kai pradėjo filmuotis juostoje „Ponas ir ponia Smitai“. Tuo metu Bradas Pittas dar buvo susituokęs su Jennifer Aniston.

Vieną dieną Madddoxas lyg niekur nieko pavadino jį tėčiu. Tai buvo nuostabu. Nieko nesakėme, tik pažiūrėjome vienas į kitą. Greičiausiai tada ir buvo ta akimirka, kai nusprendėme, kad būsime šeima.

„Tada aš nedaug težinojau apie Brado asmeninį gyvenimą, – 2007-aisiais žurnalui „Vogue“ yra sakiusi Angelina Jolie. – Bet manau, kad mes buvome žmonės, kurie tuo metu santykių ieškojo mažiausiai. Aš tikrai jų neieškojau. Tačiau Bradas man buvo didžiulė staigmena – aš iš spaudos buvau susidariusi visai kitokį įspūdį apie jį. Po kelių mėnesių filmavimo pagavau save galvojant: Dieve, kaip nekantrauju eiti į darbą! Tik filmavimo pabaigoje supratome, kad tai, kas yra tarp mūsų, gali reikšti kai ką daugiau nei leidome sau galvoti.“

Angelina Jolie tikino, kad nuo tada, kai baigė filmuotis filme, iki 2005-ųjų sausio, kai Bradas Pittas pranešė apie skyrybas su Jennifer Aniston, jie buvo tik „labai labai geri draugai“. Aktorė sakė, kad tuo metu jie tiesiog leido labai daug laiko kartu, daug bendravo ir nuoširdžiai išsikalbėdavo vienas kitam – tada jie suprato, kad iš gyvenimo nori tų pačių dalykų. Jų ateitis jiems aiški tapo Angelinos Jolie įsūnio Madddoxo (kurė vėliau įsivaikino ir Bradas Pittas) dėka – berniukas mamos draugą pavadino tėčiu.

„Vieną dieną Madddoxas lyg niekur nieko pavadino jį tėčiu, – pasakojo Angelina Jolie. – Tai buvo nuostabu. Mes visi ant grindų viešbučio kambaryje žaidėme mašinėlėmis, ir abu girdėjome, kaip jis tai pasakė. Nieko nesakėme, tik pažiūrėjome vienas į kitą. Greičiausiai tada ir buvo ta akimirka, kai nusprendėme, jog būsime šeima.“

Tai, kad yra kartu, jiedu viešai pripažino tik 2006-ųjų sausį, kai pranešė, jog Angelina Jolie laukiasi kūdikio.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie / AFP/„Scanpix“ nuotr.

GISELE BUNDCHEN (33 m.) ir TOMAS BRADY (36 m.)

Santykių aritmetika: kartu septynerius su puse metų, iš jų penkerius susituokę (abiem ši santuoka – pirmoji). Turi du vaikus: sūnų Benjaminą (4 m.) ir dukrą Vivian (1,5 m.).

Jų meilės istorijos moralas yra toks: pasitikėkite savo draugais! Amerikietiškojo futbolo žvaigždė su brazilų supermodeliu susipažino 2006-ųjų pabaigoje per aklą pasimatymą, kurį jiems suorganizavo bendras draugas.

„Vienas draugas man pasakė, kad pažįsta moterišką mano versiją“, – žurnalui „Details“ yra sakęs sportininkas. Tuo metu jis buvo ką tik išsiskyręs su aktore Bridget Moynahan (su ja Tomas turi sūnų Johną, tačiau apie nėštumą jiedu sužinojo, kai jau buvo išsiskyrę), todėl nusprendė prasiblaškyti ir nueiti vakarienės su žavia nepažįstamąja. Tas gruodžio vakaras Niujorke jiems tapo lemtingas.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau