Metų mylimiausias žmogus

NUGALĖTOJAS Nerijus Cesiulis

Už atlaikytą išbandymą ugnimi

Net skeptikai, iki šiol į Lietuvos politikus žvelgę nepatikliai, dabar žino: ir politikas gali būti nuostabus žmogus. Atsidūręs akistatoje su miestą užgriuvusia katastrofa, kai užsidegė padangų perdirbimo gamykla, Alytaus meras Nerijus CESIULIS (38) neišsigando ir nesutriko: užuot saugiai sekęs įvykius iš savo kabineto, jis nėrė į nelaimės sūkurį ir rizikavo gyvybe kartu su ugnies stichiją bandančiais įveikti ugniagesiais. Dėl savo miesto likimo Nerijus kovėsi su biurokratija, visomis išgalėmis bandė atkreipti visuomenės dėmesį į katastrofą, pats fiziškai ištvėrė visus gaisro gesinimo etapus. Tai darė ne dėl garbės ir šlovės, o nuoširdžiai siekdamas išgelbėti miestą – tad meras, perėjęs ugnį, tikrai yra nusipelnęs herojaus vardo.   

Indrė Stonkuvienė

Už moterišką stiprybę

Tas, kuriam šovė į galvą moteris vadinti silpnąja lytimi, tiesiog nepažinojo Indrės STONKUVIENĖS (33). Televizijos ekrano ir scenos veidas, socialinių tinklų žvaigždė, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ kūrėja, stiliaus žinovė ir puiki mama yra tarsi gyvas įrodymas, kad moterys iš tiesų gali viską. Daugelyje gyvenimo sričių triumfuojančiai Indrei nesvetima nei ironija, nei savikritika. Jai nuoširdžiai rūpi, kaip jaučiasi šalia jos esantys: Indrė šmaikščiai, bet tvirtai kovoja už moterų laisvę reikšti nuomonę, gerai jaustis savo kūne, būti lygiavertėmis partnerėmis šeimoje ir visuomenėje. Indrė įrodė, kad egzistuoja toks reiškinys kaip moteriškas palaikymas: ji labai prisidėjo prie to, jog šiuolaikinės moterys ne tik kritikuoja ir konkuruoja, bet ir nesidrovi pagirti viena kitos, pasakyti komplimento, palaikyti sunkesniu metu. 

Simona Nainė

Už įvairiapusiškumą

Dainininkė, televizijos laidų vedėja, drabužių prekių ženklo „Nunu“ įkūrėja, o dabar – ir šokėja Simona NAINĖ (31) pusę gyvenimo praleido scenoje: nuo paauglystės buvo grupės „Mokinukės“ narė, paskui daug metų – grupės „Pinup Girls“ atlikėja. Per tą laiką ji išmoko, kad publiką labiausiai paperka ne pompastika ir žvaigždės spindesys, o natūralumas ir nuoširdumas. Visuomet svajojusi kurti drabužius Simona šią svajonę išpildė su kaupu – jos vestuvinėmis suknelėmis mielai puošiasi ir žinomos moterys. Talentingoji Nainė – laukiama viešnia ir vedėja daugelyje televizijos laidų ir projektų, socialiniuose tinkluose turinti pustrečio šimto tūkstančių gerbėjų. Sėkmė kūrėją lydi ir asmeniniame gyvenime: ji sukūrė gražią šeimą su „radistu“ Jonu Nainiu. 

Naglis Bierancas

Už nuoširdumą

Naglis BIERANCAS (32) yra pats tikriausias šių laikų fenomenas. Tarp jo pasiekimų galima įvardyti ne tik tai, kad baigė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą, tapo diplomuotu šokėju ir puikiu fotografu, bet ir tai, kad jaučiasi visiškai laisvas žmogus, kalba ir elgiasi taip, kaip nori, neslepia savo seksualinės orientacijos ir nesuka galvos, ką apie jį mano kiti. Šios savybės žmones turbūt labiausiai įkvepia – tai patvirtina ir Naglio populiarumas, ir praėjusiais metais „Žmonių“ apdovanojimų ceremonijoje pelnytas Metų mylimiausiojo titulas, ir beveik 300 tūkstančių Naglimanto sekėjų socialiniuose tinkluose. Kad ir ką sakytum, charizmos iš Bieranco neatimsi. 

Ar tikrai norite atiduoti savo balsą už
?

Už vieną nominaciją galima balsuoti tik vieną kartą.

Ačiū!

Jūsų balsas įskaitytas.
Grįžti
facebook