Metų žmogus

Metų žmogus – tai kiekvienų „Žmonės“ apdovanojimų vakaro kulminacija. Ši nominacija skirta neeilinėm asmenybėm, kurios ne tik kuria, bet keičia mūsų šalį ir visuomenės požiūrį. Metų žmogų renka ir skelbia „Žmonių“ redakcija.

„Žmonės 2019“ apdovanojimų Metų žmogumi, tiksliau, žmonėmis tapo MO muziejaus įkūrėjai Danguolė ir Viktoras Butkai. Jie sugalvojo ir padarė neįkainojamą istorinį darbą, kurį gali pamatyti kiekvienas. Šiuo savo darbu jie sugriovė įprastą milijonierių įvaizdį su Vilniumi ir Lietuva pasidalindami ne tik savo turtu, bet ir dalimi gyvenimo. Žurnalo „Žmonės“ redakcija muziejaus įkūrėjus išrinko Metų žmonėmis už pavyzdį mums visiems, už erdvę, kurioje užvirė kultūrinis gyvenimas.

„Žmonės 2018“ apdovanojimų Metų žmogumi buvo paskelbtas Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius. Šį apdovanojimą Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris gavo už požiūrį į šeimą ir vaikus, o žurnalo redakcija akcentavo, kad greta profesinių pasiekimų visgi svarbus yra paprastasis žmogiškumas.

„Žmonės 2017“ Metų žmogaus titulas buvo skirtas aktorei ir televizijos laidų vedėjai Jurgitai Jurkutei-Širvaitei. Ji apdovanota už dalijimąsi skaudžia patirtimi, už drąsą kalbėti, kai labiausiai norisi tylėti, už viltį ir įkvėpimą, už atvirumą ir šilumą.

Apdovanojimų
partneriai:

facebook