„Finalo ketverto“ mylimiausio dalyvio rinkimai: kam atiduosite savo simpatijas?

Moderniausias LNK muzikinis projektas „Finalo ketvertas“ pasiekė finišo tiesiąją. Jau šį sekmadienį iš keturių liks tik vienas. Žiūrovai išrinks atlikėją, kuriam atitieks jūsų meilė ir 10 000 eurų prizas. www.zmones.lt skaitytojai turi išskirtinę galimybę savo nuomonę pareikšti iš anksto – kviečiame atiduoti savo simpatijas ir išrinkti mylimiausią projekto dalyvį, kurio lauks išskirtinė dovana.

Indrė Juodeikienė. Į „Finalo ketvertą“ kretingiškė vaikų darželio muzikos mokytoja atėjo netikėdama, kad gali sulaukti tokio milžiniško palaikymo. Pirmosios dvikovos metu atkovojosi sostą iš projekto lydere laikytos Kotrynos Juodzevičiūtės, Indrė ir toliau vieną po kito triuškino iššūkius jai metusius dainininkus. „Mano gyvenime svarbiausi trys dalykai: šeima, darbas su vaikučiais ir muzika. Kiekvienas jų man vienodai svarbus, kad galėčiau būti ta Indrė, kuria ir noriu būti“, – sako atlikėja.

Gintarė Korsakaitė. Psichologijos studentė „Finalo ketverto“ scenoje sužibėjo iškovojusi sostą iš Eglės Jakštytės-ELEY. Gintarė neslepia, kad kas kartą lipdama į sceną kovoja su dideliu jauduliu ir projektas jai – didelis iššūkis, mestas sau pačiai. Iš karto atsisėdusi į sostą dainininkė išleido autorinę dainą ir tikina, kad norėtų tęsti karjerą net didžiosiose scenose. Sostą Gintarė iškovojo iš Eglės Jakštytės-ELEY.

Algirdas Daumantas. Į „Finalo ketvertą“ Algirdas Daumantas atėjo vedamas nei rimtai, nei juokais išreikšto noro nugalėti nuo pirmųjų minučių soste sėdintį Gabrielių Vagelį. Išplėšęs pergalę dvikovoje jis ir toliau žiūrovus stebino savo kūrybos dainomis. Pagrindinis Algirdo Daumanto tikslas – išleisti albumą ir, kaip jis pats sako, padaryti planetą šiek tiek keistesne ir gražesne.

Gabrielė Banevičienė-Gabi. Dainininkė į „Finalo ketvertą“ pateko tikro atsitiktinumo dėka – anketą užpildė merginos vyras. Nuoširdžioji Gabi sužavėjo žiūrovus ir sostą iškovojo iš originaliojo ketverto narės Ingridos Toleikytės. Nors vėliau atlikėjai teko palikti „Finalo ketvertą“, tačiau neįtikėtino žiūrovų palaikymo dėka Gabi grįžo į šou ir dabar kovos superfinale.

Balsavimas baigtas