„Žymūs vyrai apie moteris“. Vytautas Rumšas jaunesnysis: „Vyras negali pasiduoti“

Vytautas Rumšas jaunesnysis / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-14 13:43
„Jeigu mes norime būti tikrais vyrais, mums reikia nepasiduoti, mes negalime pasiduoti, mes neturime teisės pasiduoti“, - sako Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Aktorius, renginių vedėjas, režisierius ir prodiuseris projekte „Žymūs vyrai apie moteris“ dalijasi mintimis apie savo darbus, šmaikštauja, kad suaugusiųjų pasaulyje jam šiek tiek nuobodu, o tėvystė „veža“, bet kalbai pasisukus apie dailiąją lytį – iškart surimtėja.

Ar visi vyrai vienodai suvokia moteriškumą? Ar apskritai yra toks „vienintelis tikrojo moteriškumo paveikslas“? Ar pritartumėte aktoriui, jog moteriškumo suvokimui įtakos gali turėti ir vaikystės pasakų fėjos? O kiek laiko prireiktų Vytautui, kad galėtų nuspręsti, ar moteris jam yra įdomi?

Per pokalbį aktorius atskleidžia, kad vyrų ir moterų santykiai paremti tarpusavio pusiausvyros principu: „valdinga moteris niekada nesirinks valdingo vyro, ji rinksis tokį, kurį galėtų valdyti.“ O kokia moteris, anot Vytauto, rinktųsi gražų, bet „durną“ vyrą?

Atsakymai į šiuos klausimus ir pamąstymai kitomis temomis – pirmajame projekto „Žymūs vyrai apie moteris“ vaizdo siužete:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai