Žymiausi Lietuvos atlikėjai mamoms ruošia kelionę laiku

Violeta ir Vilius Tarasovai / PIX studijos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-22 11:18
Lietuvos scenos žvaigždės Motinos dieną, kuri šiemet bus gegužės 4-ąją, Vilniaus „Siemens“ arenoje brangiausioms gyvenimo moterims – mamoms – ruošia ypatingą kelionę laiku. Kasmetiniame ir šiemet 10-ąjį jubiliejų švenčiančiame koncerte „Tau, mama!“ skambės dešimtys specialiai šiam koncertui aranžuotų žymiausių per kelis dešimtmečius sukurtų kūrinių.

„Tradicija Motinos dienos proga į vieną sceną suburti ryškiausias Lietuvos muzikos padangės žvaigždes įsižiebė dar 2005 metais. Nuo to laiko kiekvieną gegužės pirmąjį sekmadienį gražiausi klasikos kūriniai ir širdį virpinančios estrados dainos liejasi brangiausiam žmogui – mamai. Puoselėdami ilgametes tradicijas pasistengėme, kad šių metų jubiliejinis koncertas būtų dar ypatingesnis, todėl arenoje susirinkusioms mamoms ruošiame ne vieną staigmeną“, – atskleidžia koncerto organizatoriai.

Renginys prasidės padėka toms mamoms, kurios vaikus augino penkiasdešimtais–šešiasdešimtais metais. Kruopščiai atrinktos to laikotarpio dainos, speciali scenografija ir choreografija nukels publiką į šeštąjį dešimtmetį. Po to kelionę laiku tęs muzikiniai septintojo dešimtmečio prisiminimai, vėliau – aštuntojo, devintojo, dešimtojo. Atlikėjai padėkos visoms mamoms, kurios savo mažylius sūpavo iki pat 2014-ųjų. Galiausiai, muzikos, įspūdingų vaizdų, šokių ir specialiųjų efektų kelionei baigiantis naujausiais kūrinais scenos grandai kantrybės bei stiprybės palinkės visoms būsimoms mamytėms.

Šventiniame koncerte pasirodys Merūnas, Vaida Genytė, Vaidas Vyšniauskas, Liepa Mondeikaitė, Katažina Nemycko. Scenoje žiūrovai taip pat išvys Jokūbą Bareikį su savo tėčiu, merginų grupę „Studentės“ su vaikais, Violetą ir Vilių Tarasovus, Šoreną. Lietuviškus kūrinius, tapusius pop šlageriais, atgaivins Česlovas Gabalis ir Aistė Pilvelytė, o pasauliniu mastu žinomus hitus iš naujo prikels Evelina Sašenko, Girmantė Vaitkutė ir orkestras „Vilniaus Simfonietta“ vadovaujamas maestro Vytauto Lukočiaus.

Be to, koncerto vedėjai Ugnė Skonsmanaitė ir Rolandas Vilkončius bei muzikos žvaigždės kviečia visus, savo mamas pakviesiančius į nuotaikingą koncertą, nustebinti jas įteikiant ypatingą dovaną – išpildyti slaptas jų svajones.

„Kviečiame parašyti mums, apie ką svajoja jūsų mamos, o mes pažadame pasistengti išpildyti jų slapčiausias svajones. Tad, koncerte tikrai neturkus didelių ir už širdies griebiančių siurprizų“, – žada organizatoriai.

Mamų svajones organizatoriai kviečia siųsti adresu mama@tvplay.lt. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai