Žygis Stakėnas apie filmavimąsi su Simona Naine: „Aš net savo žmonos tiek nečiupinėjau“

Simona Nainė ir Žygis Stakėnas / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-18 10:40
Į eterį sugrįžtančio projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyviai nusifilmavo itin aistringuose anonsuose. Viena iš porų – tai TV laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas ir grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė.

Nežinant būtų galima pagalvoti, kad projekto klipe nusifilmavusią porą sieja išties rimti ir šilti santykiai, tačiau po filmavimo Ž.Stakėnas atskleidė, kad toks vaidmuo jam buvo pakankamai sunkus.

„Labai stengėmės įsijausti, bet buvo sudėtinga liestis prie svetimos moters – tiek filmuojant anonsą, tiek ir fotosesijos metu. Teko Nainę tiek prie savęs glausti, kad ir žmonos turbūt nesu tiek čiupinėjęs“, – juokėsi vyras, pridūręs, kad jo paties žmona į viską žiūri protingai ir scenos dėl tokio karšto anonso nekėlė.

„Reikėjo Simoną ten ir mušti – o aš nemoku mušti moterų! Ir ant sofos nustumti… na, patirtis tikrai įdomi“, – pridūrė Ž.Stakėnas.

„Kai Žygiui reikėjo mane pastumti, tai buvo turbūt didžiausias iššūkis. Mums buvo labai sunku vaidinti meilę, aistrą, nes gyvenime esame tiesiog draugeliai“, – su šypsena partneriui pritarė ir S.Nainė. 

„Filmuodami tiek juokėmės... Galiausiai bandėme tiesiog nusisukti vienas nuo kito, tada susikaupiam, atsisukam... ir vis tiek pradedam žvengti“, – juokėsi atlikėja.

„Bet viskas pavyko, ir Žygis moterį stumdyt išmoko... Man šis klipas yra iš tikrųjų labai gražus – seksualus, bet ne per daug, ir su ryškiomis emocijomis“, – rezultatu džiaugėsi S.Nainė.

Pora jau pradėjo ir pirmuosius pasiruošimus projektui. „Tokiame dideliame projekte dalyvauju pirmą kartą, todėl man yra tikrai baisu, neslėpsiu. Bet manau, tai yra ir labai sveika. Tiesiog stengsimės kiekviename pasirodyme viską daryti taip, kaip mums atrodo geriausia. Tikimės, kad ir žiūrovai pajus viską, ką norime jiems perteikti“, – kalbėjo S.Nainė.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

„Su Žygiu viskas super, manau, kad mes tikrai puiki komanda. Man ypač patinka, kad jis toks paprastas žmogus, be jokių išsidirbinėjimų. Nebūna jokių kivirčų nei renkantis kūrinį, nei jį išpildant, nei dėl repeticijų. Dirbame labai komandiškai ir vienas kitam padedame patarimais“, – pridūrė projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvė.

Į LNK eterį legendinis projektas „Žvaigždžių duetai“ sugrįš jau sausį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai