Žygimantui Stakėnui – verslininkės Ingos Budrienės pasiūlymas, kurio buvo neįmanoma atsisakyti

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2017-10-03 19:41
Didžiausią Ispanijos salą Maljorką ilgainiui pamilo ir ten atostogas su malonumu leidžia daugybė lietuvių. Šį kartą saulėtus paplūdimius su žmona ir didžiule kompanija draugų aplankė ir TV laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas (35).

Su žmona Dovile daug po Europą keliaujantis Žygimantas Stakėnas dievina šiltą klimatą, pietiečių svetingumą ir tradicijas. Juolab, kai Ispanijoje gyvena vyresnioji vyro sesuo. Šią šalį jis aplanko bent keletą kartų per metus.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Į Maljorką TV laidų vedėjas skrido pirmą kartą. Savaitę atostogautojų kompanija linksminosi paplūdimyje, lankė vietos įžymybes ir mėgavosi ispaniškos virtuvės patiekalais. Tiesa, šį kartą teko ir iš širdies padirbėti.

Žygimantas verslininkės Ingos Budrienės buvo pakviestas vesti prašmatnią GALA vakarienę. „Taip pat tuo metu vyko jos LUXURY by Inga Budrienė mokymai. Žmonės buvo įvairiausi: nuo GALA vakarienės svečių, Ingos draugų iš viso pasaulio, šeimos, moterų, kurios suskrido iš tolimiausių šalių į mokymus, iki personalo“, – pasakojo Ž. Stakėnas

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Ledo meno skulptorius Mindaugas Tendziagolskis dėl renginio net atsigabeno ledo luitą, iš kurio GALA vakarienės metu sukūrė nuostabią skulptūrą.

„Nedvejodamas ir negalėdamas atsisakyti tokio pasiūlymo, čiaupau žmoną ir susiruošėme į Maljorką. Tai tikrai buvo wow. Viskas aukščiausiame lygyje. Juk profesionalumas – Ingos vizitinė kortelė. Vila, kurioje gyvenome, įsikūrusi aukštai kalnuose, iš jos atsiveria Santa Margalida miestelio panorama. Pakeliavome po salą, užmezgėme šaunių draugysčių. Labai džiaugiuosi tokiomis darbingomis atostogomis“, – portalui Žmonės.lt atviravo Žygimantas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai