Žygimanto Stakėno žmona Dovilė įgijo antrą bakalaurą: „Noriu mokytis dar ir dar“

Dovilė ir Žygimantas Stakėnai/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-09 08:00
Renginių ir televizijos laidų vedėjo Žygimanto Stakėno (38) žmona kosmetologė Dovilė Stakėnienė (38) sėkmingai baigė antro bakalauro studijas. Dabar ji – ir diplomuota biomedicininės diagnostikos specialistė.

Po diplomų įteikimo ceremonijos kalbėdama su Žmonės.lt Dovilė neslėpė džiaugsmo. „Jaučiuosi pakylėta, esu euforijoje ir galvoju, kad noriu mokytis dar ir dar“, – šypsojosi pašnekovė ir pridūrė, kad rankose laikant diplomą pasimiršta visi per pastaruosius keletą metų iškilę sunkumai.

O jų tikrai būta, mat Dovilė lankė dienines studijas, todėl buvo sudėtinga visur suspėti: derinti šeimą, darbą, mokslus. „Troškau visur būti geriausia. Antrais studijų metais galvojau, kad imsiu akademines atostogas – atrodė, nieko nebespėju. Bet viskas ėjo ir praėjo, išgyvenau“, – šypsojosi D.Stakėnienė. 

Dovilė ir Žygimantas Stakėnai/ Asmeninio albumo nuotr.
Dovilė ir Žygimantas Stakėnai/ Asmeninio albumo nuotr.

Dovilė pasakojo, kad pirmiausia ji buvo įstojusi į Vilniaus universiteto medicinos studijas, tačiau pasimokiusi trejus metus jų taip ir nebaigė. Dovilė juokėsi, kad tikriausiai sutrukdė jaunystė-kvailystė. Vėliau Vilniaus kolegijoje ji baigė higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijas, o dabar toje pačioje kolegijoje – medicininės diagnostikos studijas. 

„Man patinka mokslai, į juos nespjaunu. Esu patenkinta kolegijos studijų kokybe, ji man tapo antrais namais“, – pasakojo Dovilė. Įgijusi sveikatos mokslų profesinį bakalaurą, D.Stakėnienė tapo biomedicinos technologe. Baigti mokslai pravers Dovilės darbe.

Dovilė Stakėnienė/ Asmeninio albumo nuotr.
Dovilė Stakėnienė/ Asmeninio albumo nuotr.

„Man patinka mokytis ir dėl žinių, ir dėl praktinės naudos savo darbui. Dirbu kosmetologe, bet šiuo metu labiausiai gilinuosi į žmogaus organizmo disbalanso problemas. Žmonėms, kurie turi probemų su veido oda, organizmas taip dažniausiai siunčia signalus, kad kažkas negerai. Todėl aš norėčiau žinoti, kur juos nukreipti, kokius tyrimus pasidaryti. Dėjau daug pastangų siekdama išsiaiškinti, kaip spręsti aknės problemą, odos bėrimus tam tikrose vietose“, – apie darbo specifiką pasakojo D.Stakėnienė.

Rankose laikydama antrą bakalauro diplomą Dovilė sustoti nežada – norėtų įgyti magistro laipsnį, dar baigti sveikos gyvensenos mokslus.

Dovilė ir Žygimantas Stakėnai/ Asmeninio albumo nuotr.
Dovilė ir Žygimantas Stakėnai/ Asmeninio albumo nuotr.

Diplomo įteikimą Dovilė sako atšventusi kukliai. „Vyras įteikė rožių puokštę, buvome išėję pasivaikščioti po miestą: skaniai pavalgėme, išgėrėme vyno. Tai jau ne pirmas diplomas, todėl ypatingai švęsti ir nežadėjau“, – Žmonės.lt prisipažino ji. 

Dovilė džiaugėsi studijų metais sulaukusi didžiulio šeimos – vyro Žygimanto ir sūnų Pijaus bei Kajaus – palaikymo. „Mano vyrai patys ir valgį gamindavosi, ir namus tvarkydavosi, ir tylėdavo, kai man reikėjo mokytis“, – juokėsi D.Stakėnienė. 

Naujausi straipsniai