Žygimanto Gečo staigmena Anželai Adamovič: feisbuke užtraukė meilės dainą

Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-23 17:48
Dainininkų Anželos Adamovič ir Žygimanto Gečo meilė vienas kitam – karšta, tiesiog begalinė. Būdami kartu jie – neatskiriami, o tomis akimirkomis, kai atsiskirti tenka, vis tiek nesiliauja galvoti vienas apie kitą. Šiuo metu svetur viešintis Ž.Gečas išsiilgtai mylimajai net dainuoja dainas – dedikavo romantišką vaizdo įrašą.

Šiuo metu atlikėjas Žygimantas Gečas yra ne Lietuvoje – darbo reikalais išvyko į užsienį. Bet apie mylimąją Anželą nesiliauja galvoti ir būdamas svetur. Ir kad ilgesio būtų mažiau, sužadėtinę palepina dainomis.

Vaizdo įrašą, kuriame įsiamžino dainuodamas Anželai romantišką, gero draugo Žygimanto Daukinčio parašytą dainos dalį, Ž.Gečas išplatino „Facebook“ tinkle. Pats sau akomponuodamas gitara atlikėjas dainuodamas pasakoja, kokia šviesi ir idiliška ateitis jo ir Anželos laukia.

„Stengiausi perteikti, koks bus ir jau yra gražus gyvenimas kartu, ir kad viską padarysiu, kad tik būtume laimingesni. Kadangi Anželai visos dainos kontekstas patiko, tai ir sodo namelį teks kažkada įsigyti“, – Žmonės.lt sakė Ž.Gečas, atkreipdamas žodžius į dainoje skambantį tekstą apie jaukų namą sode.

Atlikėjas pasakojo, kad vaizdo įraše skambančią kūrinio dalį sukūrė jo draugas, irgi Žygimantas.

„Kartais su juo pasidaliname savo kurtų dainų idėjomis. Jis norėjo, kad šią dainą atlikčiau aš. Likusią dainos dalį nusprendėme paruošti kartu, kad darbas būtų abiejų bendras. Taigi bus dainos tęsinys. Gal jame apdainuosime, kaip tą sodą parduodame“, – šmaikštavo Ž.Gečas.

Nors prieš kelerius metus laimėtas „X Faktorius“, kuriame jis ir sutiko Anželą, Ž.Gečui atnešė populiarumą ir šlovę, vaikinas atvirauja šiuo metu daug dėmesio asmeninei kūrybai, muzikai neskiriantis.

Tomo Sapario nuotr., Žmonės.lt montažas
Tomo Sapario nuotr., Žmonės.lt montažas

„Nesu didis kūrėjas, oficialiai nieko neleidžiu. Tačiau savo kūrybą būtinai norėsiu parodyti „dienos šviesoje“. Manau, kad kai kurie kūryba užsiima kaip darbu, o aš stengiuosi imti į rankas gitarą ir rašyti tekstą tik tuomet, kai viduje prisikaupia jausmų – tada viskas lengviau dėliojasi, nėra dirbtinumo“, – paaiškino.

O paklaustas, kaip pasikeitė jo ir Anželos santykiai po vasaros pabaigoje įvykusių sužadėtuvių, Ž.Gečas šypsosi: „Po tokio rimto žingsnio prasidėjo galvos skausmas dėl artėjančių vestuvių. Lyg ir taip bus faina, bet iki tol dar reikia daug darbų nuveikti. Kalbant apie santykius, viskas tik geryn: atsirado dar artimesnis ryšys. Visgi jau būsime vyras ir žmona! Labiau palaikome vienas kitą, mažiau dėmesio kreipiame į smulkmenas, daugiau svajojame. Ir labiau stengiamės, kad rytojus būtų gražesnis.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai