Žygimanto Gečo avantiūra – atskleidžia 100 priežasčių, kodėl jis nori vesti Anželą

Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-29 11:10
Savo sužadėtinę Anželą Adamovič stebinti mėgstantis Žygimantas Gečas sugalvojo mylimajai dar vieną staigmeną: viešų meilės prisipažinimų ciklą „#100priežasčiųtavevesti“. 15min Ž.Gečas sakė be galo be krašto mylintis Anželą, ir savo jausmais norintis pasidalinti su visais.

Meilės prisipažinimų ciklą „#100priežasčiųtavevesti“ Ž.Gečas publikuoja socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“. Idėja paprasta: kas kelias dienas jis į socialinius tinklus įkelia Anželos nuotrauką, ant kurios gražiai išraito vis naują priežastį, kodėl nori vesti Anželą.

Savo ciklą Ž.Gečas pradėjo pasitikdamas žiemą, iš viso žada paskelbti 100 tokių fotografijų. Pačią paskutinę – šimtąją – planuoja publikuoti poros vestuvių dieną.

Kadras iš Žygimanto Gečo ciklo „#100priežasčiųtavevesti“
Kadras iš Žygimanto Gečo ciklo „#100priežasčiųtavevesti“

15min Ž.Gečas pasakojo viską sugalvojęs iš noro nustebinti mylimąją.

„Projektas gimė mano galvoje, galbūt pirmiausia net širdyje. Norėjosi sugalvoti kažkokį gražų, eiliškumą turintį siurprizą mylimajai. Visgi šią vasarą pasižadėsime vienas kitam būti visą gyvenimą kartu“, – sakė jis.

Kodėl tai daro viešai?

„Pradžioje galvojau tai padaryti tiesiog asmeniškai Anželai, tačiau vėliau nutariau pasidalinti geromis emocijomis su visais. Mano manymu, kadangi dabar visur yra matoma labai daug negatyvo, tai skleisti savo laimę yra būtent to priešingybė, taigi, galbūt kas nors „pagaus“ įkvėpimą savo mylimam žmogui padaryti kažką panašaus“, – sako Ž.Gečas.

Kadras iš Žygimanto Gečo ciklo „#100priežasčiųtavevesti“
Kadras iš Žygimanto Gečo ciklo „#100priežasčiųtavevesti“

Kaip Ž.Gečas sugalvoja tas meilės Anželai priežastis, kurias publikuoja? „Kartais įkvėpimas – šios mintys – gimsta labai netikėtai, tačiau jų neužsirašant jos taip pat lengvai ir „pabėga“. Taip pat mintys kyla peržvelgiant nuotraukas arba tiesiog pasineriant į gražius mudviejų gyvenimo prisiminimus“, – paaiškino.

Jis džiaugiasi, kad Anžela dėl tokio jo siurprizo yra laiminga. „Visos staigmenos, nesvarbu, jos didelės ar mažos, jos yra vertinamos tik teigiamai. Ši mintis taip pat buvo ne išimtis“, – šypsosi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Anžela Adamovič eglutę papuošė nuotraukomis: „Jos įamžina mano ir Žygio pirmus kartus“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai