Žygimantas Stakėnas – apie vaikų auklėjimą: „Susiduriame su paaugliškomis problemomis“

Žygimantas Stakėnas su žmona Dovile ir sūnumis/ „Fotobanko“ archyvų nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Žinomas renginių, radijo ir televizijos laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas atvirauja, jog vesdamas TV3 televizijos laidą „Tėvų darželis“ pats taip pat randa iš ko pasimokyti. Nors jo sūnūs – jau paaugliai, tačiau Žygimantas prisipažįsta namuose esantis „gerasis policininkas“ ir net kartais šiek tiek gailisi, jog per daug nuolaidžiauja vaikų norams ir užgaidoms.

„Aš puikiai atsimenu vieną Tėčio dieną. Prieš 16 metų, ėjau gatve ir pagalvojau, kad sekmadienį bus Tėvo diena – reikia nepamiršti pasveikinti savo tėčio, ir tik ding į galvą – aš juk ir pats tėtis!

Šiaip Tėčio diena visuomet buvo minima nuo vaikystės, mat lankiau chorą, kurį lankė ir mano vaikai, o tas choras turi tradiciją kiekvienais metais Tėčio dieną paminėti koncertu – nuo pačio mažiausio, iki pačio didžiausio solisto. Tai nuo mažens šią dieną koncertuodavau, o po to jau ir kartu su savo sūnumis dainuodavau viename koncerte“, – prisiminimais šeštadienio laidoje „Virtuvės istorijos“ dalinsis Žygimantas.

Žygimantas Stakėnas žmona Dovile/ „Fotobanko“ archyvų nuotr.

Žinomas vyras pasakos, jog kartu su žmona Dovile vesdamas laidą apie tėvystę, vis dar randa ko pasimokyti. Nors jų sūnūs – jau paaugliai, tačiau žinomas vyras teigia, kad tėvystės amato mokaisi visą gyvenimą.

Žygimantas Stakėnas / TV3 nuotr.

„Ši laida yra apie tai, jog žmonės tampa tėvais, tada tie vaikai auga, ir taip pat tampa tėvais. Ratas sukasi, problemos kartojasi. Be abejo, kažką išgirsti ir naujo – tik mūsų vaikai jau paaugliai, tad susiduriame su kitomis, paaugliškomis problemomis“, – atviraus vyras.

Žygimantas pripažins ir tai, jog namuose nėra griežtas tėtis, ir pareiga palaikyti tvarką bei užtikrinti taisykles neretai atitenka mamai. Visgi, vyras džiaugiasi, jog nepaisant to, jiems pavyksta išlaikyti artimą ryšį su sūnumis.

Žygimantas Stakėnas su sūnumi

„Sunku pasakyti, bet galbūt „gerasis policininkas“ namuose esu aš. Mano klaida, kad aš iki galo neatstoviu savo nuomonės ar taisyklės, labai dažnai pasiduodu, nusileidžiu, nebekovoju ir leidžiu daryti tai, ko prieš tai, sakykim, neleidau. Kai susilaukėme pirmo sūnaus, buvome jauni – žmonai 22-eji, man 23-eji metai. Tačiau su metais bendravimas išsilygina: vaikai tuoj pabaigs mokyklą, o mes dar jauni ir gražūs“, – džiaugiasi vyras.

Ką Žygimantui Stakėnui reiškia Tėvo diena, kokių tradicijų laikosi minint šią progą sužinosite jau šį šeštadienį, 9 val. per TV3 televiziją.

Žygimantas Stakėnas (33 nuotr.)
+27
Skaitykite daugiau