Žygimantas Gečas pranešė džiugią naujieną

Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2017-09-18 16:21
Dainininkui, „X Faktoriaus“ nugalėtojui Žygimantui Gečui šie metai – esminių pokyčių laikas. Vasarą jaunas vyras atšoko vestuves su dainininke Anžela Adamovič-Gečiene, o dabar ėmėsi naujos veiklos. Nuo pirmadienio iki penktadienio Žygimantas kartu su Petru Dauniu žadins ZIP FM radijo klausytojus.

„Visada gyvenime ieškau naujų patirčių, kuriose galėčiau parodyti kitas savo savybes, kitas puses.

Noras tapti radijo laidų vedėju man jau senai kirbėjo galvoje, tačiau niekada rimčiau apie tai negalvojau. Prieš beveik metus spontaniškai mestelėjau mintį „Radiocentro“ grupei, kad būtų įdomu save pamatyti tokioje rolėje, tačiau buvo užpildytas kolektyvas, neturėjo laisvų kėdžių.

Tiesa, ši mintis galvoje kirbėjo, bet jokių žingsnių daugiau ir nedariau, kol sulaukiau skambučio šią vasarą. Paklaustas, ar vis dar turiu minčių apie radijo laidų vedėjo darbą, atsakiau teigiamai. Nebuvo viskas taip lengva: susitikome, apkalbėjome vizijas, norus, poreikius, atlikome keletą testų, pasibandymų ir... gavau pasiūlymą, kurio neatsisakiau“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Žygimantas.

Jo ir Petro radijo laida vis dar kūrybiniame procese. Vyrukai tebegrynina bendrą laidos viziją, ieško balanso. Nepaisant to, pirmadienį jau įvyko Žygimanto debiutas radijo eteryje.

„Balsas, tikiuosi, nevirpėjo. Bent jau man taip atrodė, – juokėsi Žygimantas. -Petras turi patirties dirbant radijuje, todėl ir man, ko gero, mažiau streso dirbant kartu. Labai džiaugiuosi, kad turiu šansą prisiliesti prie nuostabios ZIP'o šeimos. Tikrai turėsiu puikią progą labai daug ko išmokti, pradedant iškalba ir baigiant geru įvaizdžiu.“

Pirmąją darbo dieną Žygimantas davė užduotį savo klausytojams – sugalvoti jo ir Petro laidai pavadinimą. Pasiūlymų jau daugiau nei 170. O kuris mieliausias pačiam Žygimantui? Jis kol kas neskuba išskirti vieno paties pačiausio: „Man asmeniškai kol kas šypseną labiausiai kelia tie, kurie susiję su žemaičių kalba. Man tie žemaitiški išsireiškimai visada juokingi.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama