Žygimantas Gečas ieško gyvybę jam išgelbėjusio žmogaus: „Nespėjau net padėkoti“

Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-19 09:57
Papietauti su šeima išsiruošęs dainininkas Žygimantas Gečas atsidūrė vos per plauką nuo tragedijos. Valgydamas Žygimantas paspringo ir niekaip negalėjo atgauti kvėpavimo. Ž. Gečas pasakoja, kad tuo metu vienoje rankoje jis laikė dar metukų neturintį sūnelį Žaką. Iš rankų pagriebusi vaiką jam padėti suskubo žmona Anžela, tačiau atsikosėti niekaip nepavyko.

„Anžela pradėjo šauktis pagalbos. Aš jaučiau, kad čia yra nejuokai. Nežinau nei kiek laiko praėjo, tačiau stresas buvo didžiulis. Anželos šauksmą išgirdo vyras, kuris pribėgęs apkabino mane per nugarą ir pradėjo daryti Heimlicho manevrą. Nepamenu kiek laiko viskas užtruko, tiesiog pamenu, kad po truputį pradėjau atgaudinėti kvapą“, – kalbėjo Ž. Gečas. 

Žinomas dainininkas pasakojo, kad jo geradarys greitai pasišalino, o Žygimantas jam nespėjo net padėkoti, todėl nepažįstamojo nusprendė paieškoti ir jam „ačiū“ pasakyti socialiniuose tinkluose.

„Aš nežinau, kas tu. Gali nepasireikšti ir nepasisakyti, tačiau žinok, kad esu tau žiauriai dėkingas. Labai noriu, kad tas žmogus pamatytų šį video, todėl, prašau, pasidalinkime juo ir atraskime mano herojų“, – socialiniuose tinkluose pagalbos prašė Žygimantas. 

Naujausi straipsniai