Žydrūnas Savickas su žmona negyvena jau trejus metus, bet santuokos nenutraukia: „Nesu išsiskyręs“

Žydrūno Savicko ir Jurgitos Vorobjovaitės vestuvės
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-09 16:14
Viešumoje pasirodžius pranešimams, kad stipriausias planetos žmogus Žydrūnas Savickas išsiskyrė su žmona Jurgita, portalą Žmonės.lt galiūnas informavo – jo santuoka oficialiai nenutraukta. Tiesa, jiedu su Jurgita jau treji metai nebegyvena kartu.

2010 metais artimųjų rate vestuvių šventę su Jurgita Vorobjovaitė iškėlęs Žydrūnas Savickas apie savo santykius dabar kalba santūriai. 

„Nesu išsiskyręs. Su žmona negyvenu nuo 2017 metų. Asmeninio gyvenimo daugiau nekomentuoju“, – Žmonės.lt sakė Ž.Savickas. 

Spektaklio „Sarsuela“ premjera / Martyno Aleksos nuotr.
Spektaklio „Sarsuela“ premjera / Martyno Aleksos nuotr.

Primename, kad prieš dešimtmetį Jurgitos Vorobjovaitės bei Žydrūno Savicko vestuvėse dalyvavo tik artimiausi draugai ir giminės.

Jaunieji į bažnyčios teritoriją atėjo pro šoninius vartus. Į šventorių pašaliniai žmonės nebuvo įleisti. Bažnyčios teritoriją saugojo apsaugos darbuotojai. Jie fotografų ir žurnalistų neįleido.

Galimybė įamžinti jaunuosius atsirado tik pasibaigus ceremonijai. Jaunoji vilkėjo sniego baltumo suknelę, jaunikis buvo pasidabinęs klasikiniu juodu kostiumu. Stipriausio šalies galiūno žmona atrodė labai sujaudinta, tačiau pažvelgusi į mylimąjį ėmė plačiai šypsotis.

Žydrūnui Savickui tai buvo pirmosios vestuvės, Jurgitai – antrosios. Moteris iš ankstesnių santykių augina sūnų.

Naujausi straipsniai