Žydrūnas Savickas planuoja staigmeną gerbėjams

Žydrūnas Savickas / Airos Klungytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-06 11:26
Balandžio 7 d. dvylika galingiausių žemyno vyrų dėl nugalėtojo laurų susikaus Europos čempionate. Po kelerių metų pertraukos šiose svarbiose varžybose startuos ir stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas garsiausias Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas.

„Kol kas jokių prognozių“, – su šypsena sakė žinomas mūsų šalies sportininkas.

Ž. Savickas Europos čempiono titulą yra pelnęs keturis kartus, tačiau pastarąsias kelias varžybas praleido.

Sėkmingas pasirodymas pernai metų rudenį Mančesteryje vykusiame „Giants Live“ serijos varžybų finale privertė Ž.Savicką pakeisti sprendimą baigti sportinę karjerą. Galiūnas tuomet prasitarė, kad sporto gerbėjai jį tikrai išvys 2018 m. Europos ir pasaulio čempionatuose.

„Į pasaulio čempionatą, kuris vyks Filipinuose, išvyktu po trijų savaičių“, – sakė pašnekovas.

Ž.Savickas taip stengiasi planuoti savo laiką, kad jam, atvykus į tolimą kraštą, būtų galimybė ir kelias dienas pailsėti. Žiemą jis dalyvavo varžybose JAV, iš kur penkioms dienoms nuskrido į Kubą.

„Kartais mėgstu ilsėtis ir vienas. Susiklosčius tokioms aplinkybėms neimu ieškoti kompanijos, o susiplanuoju laiką taip, kad ir pakeliaučiau, ir viešbutyje kiek pabūčiau“, – sakė Ž. Savickas.

Būtent Kuboje jis pradėjo planuoti naują kūno priežiūros priemonių liniją. Jau kurį laiką kompanija „Aromika“ yra išleidusi „Big Z“ losjoną po skutimosi. Jis – prisotintas medžiagomis, kurios ramina ir atgaivina odą, o aromatas atskleidžia kiekvieno vyro išskirtinę stiprybę.

„Svarbiausios vyro priežiūros priemonės yra losjonas ir dezodorantas. Pastarąjį renkuosi pagal kvapą ir efektyvumą. Turiu minčių, koks turėtų būti mano dezodorantas, bet kol kas viskas dar tėra kūrybiniame procese“, – patikino Ž. Savickas.

Vonios spintelėje jis turi ir dušo želė, šampūną, veido kremą, odos šveitiklį.

„Bet kad ir kiek priemonių beturėčiau, pas žmoną visko daugiau!“ – juokavo Ž. Savickas.

Rūpintis savimi jis pradėjo dar paauglystėje, o pirmąsias kūno priežiūros priemones gavo dovanų.

„Vėliau viską pirkdavau pats, nes turiu aiškius kriterijus, ko man reikia“, – sakė sportininkas.

Kol kas jis nežino, kada turės galimybę daugiau laiko skirti grožio priemonių kūrybai ir atostogoms.

„Dabar – labai intensyvus metas. Apie poilsį pagalvosiu vėliau, nes dar gyvi kelionės į Kubą įspūdžiai“, – patikino pašnekovas.

Šiame krašte jis jautėsi kaip grįžęs laiko mašina atgal. Ž. Savickas šypsosi – Kuboje išbandė tokias transporto priemones, apie kurių egzistavimą nė nenutuokė.

„Mašina tik iš ratų ir kėbulo. Nei apmušalų viduje, nei rankenų durelėse… Tamsiais skersgatviais tokia važiuoti tikrai nejauku“, – neslėpė sportininkas.

Jis pats cukranendrių laukuose vairavo šimto metų senumo, anglimi kūrenamą lokomotyvą.

„Kur kitur tai dar galėčiau patirti?“ – svarstė Ž. Savickas.

Jis įsitikino, kad Kuboje tebėra didelė korupcija, o policijos pareigūnai mašinas gatvėse stabdo be priežasties ir visuomet laukia finansinio atlygio.

Kelionėje jis pasilepino vietiniu maistu – ragavo žuvies, vaisių, daržovių.

Pasak Ž. Savicko, jo norimų aplankyti šalių sąrašas yra ilgas, bet labiausiai jis tikėtųsi paviešėti Naujojoje Zelandijoje, Peru ir Grenlandijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai