Žydrūnas Savickas: Kur slypi tikroji vyro stiprybė?

Žydrūnas Savickas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-30 10:35
Pasaulio galiūnų čempionas, visų laikų stipriausias pasaulio žmogus, daugkartinis pasaulio rekordininkas – tik keletas iš gausybės titulų, lydinčių šį įspūdingo stoto vyrą, į kurį krypsta ne vienos dailiosios lyties atstovės žvilgsnis. Šįkart projekte „Žymūs vyrai apie moteris“ savo mintimis apie moterišką žavesį, darbą ir pomėgius dalijasi galiūnas Žydrūnas Savickas. Stipriausio pasaulio vyro nuomonė – naujausiame vaizdo siužete (žiūrėkite straipsnio pabaigoje).

„Kai turi mėgstamą darbą, tada nereikia dirbti, tiesiog džiaugiesi gyvenimu“, – sako Žydrūnas, savo darbą pavertęs hobiu. Tačiau iškart priduria, kad sportuojant būtinas užsispyrimas ir kruopštus darbas. Vaizdo siužete Ž.Savickas ne tik mini, kokių savybių reikia norint sportuoti ir siekti gerų rezultatų, bet ir atskleidžia, kuo sportas gali būti naudingas versle.

Žydrūnas – ne tik žymus sportininkas, bet ir vienas iš „Savicko sporto klubo“ įkūrėjų.  Anot galiūno, į šį sporto klubą žmones vilioja ne tik jo asmenybė. Ko dar reikia, kad žmonės lankytųsi sporto klube? „Gera komanda, geri treniruokliai, gera aplinka ir gera atmosfera“, – būtinas sąlygas vardija Žydrūnas.

Kalbėdamas apie kūno puoselėjimą, Ž.Savickas nemano, jog visi turi virsti „raumenų kalnais“, ir teigia, kad kiekvienas žmogus turi atrasti tai, kas jam yra tinkamiausia.

Nepaisant to, jog retas kuris galėtų bent jau bandyti lygiuotis su jo raumenimis, Žydrūnas primena: „Žmogus yra visuma, tad vien raumenys nepapuoš, reikia puoselėti ir savo vidų.“ O kad žmogų visada lydėtų puiki savijauta, sportas turi būti gyvenimo būdas.

Paklaustas apie moteris, Žydrūnas neslepia, kad sportiškas moters kūnas labiau traukia aplinkinių akį, ir lyg juokais ištaria: „Bet viskam yra ribos.“ Galiūnas, kaip ir bet kuris vyras, vertina moters išvaizdą, tačiau priduria tai, ką malonu išgirsti kiekvienai dailiosios lyties atstovei: „Svarbiausia, kad moteris viduje puikiai jaustųsi.“

Su projekto „Žymūs vyrai apie moteris“ žiūrovais Žydrūnas Savickas dalijasi savo patirtimi: kiek kartų reiktų sportuoti, norint palaikyti fizinę formą, kaip turėtų prasidėti aktyvaus žmogaus diena, kuo reikėtų maitintis, kad užtektų jėgų sportuoti.  

Turbūt ne vienas liks nustebintas stipriausio pasaulio žmogaus pastebėjimo, kad ne fizinė jėga yra tikroji vyro stiprybė. O kur ji slypi? Atsakymas – šiame vaizdo siužete:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai