Žvilgsnis į Domanto Sabonio namus Indianoje: juose – kino kambarys, sporto salė su pirtimi

Domantas Sabonis pravėrė savo namų duris / Stop kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-11 18:07
Indianos „Pacers“ komandoje žibantis Domantas Sabonis (25) pravėrė savo namų duris. Čia krepšininką aplankė jo bičiulis, JAV tinklaraštininkas Austinas Millsas, leidęs savo sekėjams pasižvalgyti po įspūdingus 25-erių lietuvio namus.

D.Sabonis kartu su sužadėtine Shashana Rosen gyvena Indianapolyje. Populiarų JAV tinklaraštininką į svečius pasikvietusio Domanto namai dar tik įrenginėjami, tačiau įspūdingų poilsio erdvių jau dabar nestinga. 

Kaip matoma vaizdo įraše, D.Sabonio namų rūsyje įrengtas kino kambarys, kuriame krepšininkas gali žiūrėti ne tik filmus, bet ir sporto transliacijas. Šalia – baras, ant kurio stovi NBA įgūdžių konkurso nugalėtojo trofėjus, iškovotas „All Star“ rungtynių metu.

Krepšininko namuose įrengta ir asmeninė sporto salė su naujausiais treniruokliais, o visai greta jos – infraraudonųjų spindulių pirtis.

Tinklaraštininkas žvilgtelėjo ir į D.Sabonio garažą, kuriame matyti prabangus krepšininko automobilis.

Pasibaigus turui po D.Sabonio namus, A.Millesas su lietuvių krepšininku nusprendė nuvykti į ūkį, kur melžė karves.

D.Sabonis Indianoje žaidžia nuo 2017-ųjų. Čia krepšininkas per mainus persikėlė iš Oklahomos „Thunder“. Basketnews.lt rašo, jog 2019-aisiais krepšininkas su „Pacers“ pasirašė ketverių metų ir 77 mln. JAV dolerių sutartį.

Naujausi straipsniai