Žvilgsnis į 2016-uosius: jei tai būtų filmas, jis būtų siaubo – sukurtas jo anonsas su metų įvykiais

Donaldo Trumpo kauke prisidengęs žudikas išgalvoto siaubo filmo „2016“ anonse / Video kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-30 12:31
2016-ieji metai visam pasauliui pateikė ne vieną nemalonią staigmeną ir nešykštėjo skaudžių sukrėtimų. Pastarosiomis savaitėmis socialiniuose tinkluose itin aktyviai buvo kalbama, kad tik greičiau tie metai pasibaigtų – jie buvo kaip niekad blogi.

Tokios kalbos, ir ypač metų pabaigoje sukrėtusios garsių žmonių mirtys viena po kitos, paskatino komikų būrelį „Friend Dog Studios“ į 2016-uosius pažvelgti kaip į filmą – koks jis būtų, jeigu pagal metų įvykius būtų sukurta vaidybinė juosta.

Toks filmas būtų siaubo – įvykių įtampos kupinam siužetui sukurti 2016-ieji pateikė apsčiai.

„Friend Dog Studios“ kompanija nufilmavo išgalvoto siaubo filmo, paremto 2016-ųjų įvykiais, anonsą. Jame galima išvysti JAV prezidentu išrinkto Donaldo Trumpo kauke prisidengusį žudiką maniaką, užsimenama apie iš Europos bėgančius žmones („Brexit“), pagalbos bandančiai išsikviesti merginai rankose sprogsta telefonas (liūdnai pagarsėjusi „Samsung Galaxy Note 7“ istorija), „filmo“ herojai taip pat bando rasti ryšį tarp 2016-aisiais mirusių garsenybių.

Užsimenama ir apie nušautą gorilą – įvykį, kuris buvo plačiai apkalbėtas visame pasaulyje, kai į zoologijos sodo aptvarą įkrito vaikas ir siekiant išvengti nelaimės buvo nušautas gyvūnas.

Siaubo filmo vertą įtampą anonse kuria ir epizodas, kuriame išsigandusi mergina kambaryje aptinka daugybę sustingusių žmonių – tai užuomina į socialiniuose tinkluose išplitusį „manekenų iššūkį“.

Šmaikštus žvilgsnis į 2016-uosius – komikų sukurtame siaubo filmo anonse:

15min.lt

Naujausi straipsniai