Žvakių spalvų reikšmės: vienos prišaukia meilę, o kitos padeda surikiuoti mintis

Žvakės / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Tuos, kas tiki, kviečiame sužinoti, kokios žvakių spalvos gali pritraukti energiją, meilę ir turtus. Ir tam nereikia jokių maginių sugebėjimų – tiesiog kiekvieną vakarą prieš miegą uždekite miegamajame žvakę. Tik šiuo atveju didelį vaidmenį atlieka jos spalva, kurią patartina rinktis atsižvelgus į savo norus ir troškimus.

Kad atrastumėte meilę, sustiprintumėte dvasią, tobulėtumėte, džiaugtumėtės gyvenimiška energija, pasitelkite raudonos spalvos žvakę. Ši spalva dovanoja meilės jausmą, sustiprina seksualinį potraukį, pripildo žmogaus vidų vidiniu magnetizmu.

Tam, kad sulauktumėte pripažinimo, valdžios, autoriteto ir kt., taip pritrauktumėte sėkmę teisminiuose reikaluose, uždekite oranžinės spalvos žvakę.

Norėdami sustiprinti moterišką energiją ir įnešti į gyvenimą romantikos bei lengvumo, rinkitės rožinės spalvos žvakę.

Verslininkams, siekiantiems sėkmės reikėtų deginti purpurinę žvakę. Ji pritraukia pinigus, Fortūną, išmintį, padeda intuicijos plėtotei.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tobulėkime kartu. Meditacija – dvasinės pusiausvyros atkūrimo būdas. Pratimas su žvake

Kūrybingiems žmonėms, ir tiems, kuriems sunku įsisavinti žinias, labiausiai padės geltonos spalvos žvakės. Jų veikimas nukreiptas į atminties gerinimą ir vaizduotės lavinimą.

Dėl sėkmės karjeros srityje ir finansinio pakilimo patariama deginti rudos spalvos žvakę.

Tiems, kam negana ramybės, susitelkimo, gali užsidegti mėlynos spalvos žvakę. Mėlyna spalva – tai išminties ir vidinės darnos simbolis.

Jeigu norite praturtėti ir „įsikrauti“ teigiamos ir pozityvios energijos, deginkite žalias žvakes. Tokios spalvos padeda ugdyti valią, padeda pasiekti finansinės sėkmės ir puikių rezultatų darbe.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kvapiosios žvakės: koks aromatas padeda lieknėti, o koks skatina protinę veiklą

Jeigu skundžiatės sveikata išmėginkite juodas žvakes. Jos kartu simboliškai sudegina ir visą negatyvumą, jums siųstas blogas mintis, juodą energiją ir kitus nemalonius dalykus.

Norėdami energiškai apsivalyti, susidėlioti mintis galvoje, atsigauti ir sugrįžti į save, deginkite baltas žvakes. Taip pat jos tinka ir kai reikia priimti kokį nors sprendimą, padaryti pasirinkimą.

Skaitykite daugiau