Žvaigždžių stilistė Rūta Morozovienė didžiuojasi ilgesniais nei metras savo plaukais

Rūta Morozovienė / R. Andre nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-13 11:29
Plaukų stilistė, verslininkė Rūta Morozovienė, įsitikinusi, jog išpuoselėti plaukai daro moterį patrauklia ir žavinga. „Nuo senų laikų bene svarbiausiu moteriškumo akcentu buvo laikomi plaukai“, – sako R. Morozovienė, kurios itin ilgi plaukai jau tapo tarsi jos vizitine kortele.

Visai neseniai žinoma meistrė viename sostinės prekybos centrų buvo inicijavusi renginį, kurio metu merginų plaukai buvo supinti į rekordinio ilgio kasą – ji siekė net 127 metrus.

Pati Rūta neslepia, kad jos pačios plaukai jau ilgesni už metrą. „Kertu lažybų, kad visoje Lietuvoje nėra kitos plaukų meistrės, kuri galėtų didžiuotis tokio ilgio natūraliais plaukais“, – su pasididžiavimu apie savo puošmeną, kruopščiai puoselėjamą gamtos dovaną, kalba vilnietė plaukų meistrė.

Rūta Morozovienė / R. Andre nuotr.
Rūta Morozovienė / R. Andre nuotr.

Pasak R. Morozovienės, šiuolaikinėje kasdienoje, nuolatineje rutinoje dažnai pamirštamas tikrasis moteriškumas. Pinigai, karjera, konkurencija ir žutbūtinis pergalės siekimas moteriškumą tarsi paslepia giliai po socialiniu statusu, bejausmiškumu ir emociniu nuovargiu.

„Niekada nepamirškime, jog esame moterys, išlaikykime tai!” – dailiosios lyties atstoves ragina moteris. Veiklios moters kasdieniame bėgime susuktas plaukų kuodelis slepia tai, ką ji laiko savo moteriškumo paslaptimi. „Mano kodas yra tai...”, – sako Rūta, išskleisdama ilgiausią bangą juodų ir žvilgančių plaukų.

„Tai – mano įvaizdžio kodas, padedantis išlaikyti moteriškumo balansą ir nepamiršti, kas esu, ką jaučiu ir kaip myliu gyvenimą”, – šypsosi Rūta, atskleidama skirtingus moteriškumo įvaizdžius naujoje fotosesijoje.

Žmonės.lt
Temos:
Stilius Plaukai

Naujausi straipsniai