Žvaigždžių patarimai, kaip kovoti su strazdanomis ir silpnais plaukais

Uma Thurman / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
AA

Nepriekaištingai nugrimuotos ir sušukuotos iš didžiųjų kino ekranų į mus žvelgia idealios moterys. Tačiau kaip ir kiekviena dailiosios lyties atstovė, jos turi įvairių paslapčių.

Silpni plaukai

Režisieriaus Quentino Tarantino mūza Uma Thurman (43 m.) kaip niekada užimta. Aktorė pristato balandžio 4-ąją mūsų kino teatruose debiutavusį naujausią darbą – skandalingąją danų režisieriaus Larso von Triero dviejų dalių erotinę istoriją „Nimfomanė“. Šviesiaplaukė neslepia, kad mėginimas suderinti mėgstamą veiklą ir šeimą atima daug jėgų. Todėl, kad atrodytų nepriekaištingai, U. Thurman išvaizdai skiria ypatingą dėmesį. Daugiausia jo, pasak aktorės, reikia dažymo ir dažno šukuosenų formavimo nualintiems plaukams. Toms, kurių plaukai silpni ir ploni, aktorė siūlo keletą patarimų.

Uma Thurman / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Neeksperimentuokite. Silpniems plaukams labiausiai tinka klasikinės šukuosenos – plaukus kirpkite tiesiai, neiškarpykite.

Pasirinkite šampūną. Plaukus reikia trinkti kasdien. Šampūną rinkitės pagal galvos odą ir plaukų tipą. Ploniems plaukams tinka stiprinamosios ir stangrinamosios priemonės su baltymais. Skalauti garbanas reikia tris kartus ilgiau nei jas trinkote.

Neapsunkinkite. Jeigu silpnus ir plonus plaukus nuolat maitinsite kaukėmis ir tepsite aliejais, jie visada bus prigludę ir atrodys dar plonesni. Atsiminkite, kad papildomos priežiūros priemonės skirtos plaukams palepinti.

Saugokite. Kad nepažeistumėte plaukų, džiovintuvą nuo jų laikykite 30–40 cm atstumu. Džiovinkite nekarštu oru. Garbanos atrodys puresnės, jei džiovindama jas šepečiu kilstelėsite nuo šaknų ir naudosite specialias priemones. Trumpus plaukus patogu sausinti galvą palenkus žemyn.

Nepersistenkite. Plaukai nepraras purumo, jeigu suformuotą šukuoseną sutvirtinsite laku ir perbrauksite šukomis. Vaškas, guma ir kitos priežiūros priemonės – ne jums.

Sveikai maitinkitės. Kad plaukai būtų sveiki ir žvilgantys, valgykite produktų, kuriuose gausu aminorūgščių, B grupės vitaminų, pantoteno rūgšties (lapinių salotų, morkų, lašišų, jautienos ir kt.).

Strazdanos

„Strazdanos – jaunystės ir išskirtinumo požymis“, – neabejoja į šeštą dešimtį įkopusi, bet visada puikiai atrodanti keturis kartus „Oskarui“ nominuota aktorė Julianne Moore (53 m.). Vaidmenimis juostose „Valandos“, „Magnolija“, „Vaikams viskas gerai“ išgarsėjusi moteris paneigia žvaigždžių kalvėje paplitusią nuomonę, kad vyresnio amžiaus aktorės yra nereikalingos. Neseniai mūsų kino teatruose rodytų filmų „Kerė“ ir „Non-stop“ žvaigždę kitais metais bus galima išvysti trijose kino juostose. Negana to, praėjusių metų spalį Holivudo šlovės alėjoje buvo atidengta jos žvaigždė.

Uma Thurman / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Raudonplaukės teigimu, yra daugybė natūralių priemonių, kuriomis galima šviesinti strazdanas. Viena geriausių – švieži agurkai, puikiai balinantys odą. Išspauskite agurkų sultis ir jomis veidą vilgykite 2–3 kartus per dieną. Strazdanos pabluks, jeigu sutarkuoto agurko košelę kelis kartus per savaitę 20–30 min. laikysite ant veido. Į tyrę galima įlašinti kelis lašus citrinų sulčių (jeigu oda jautri, vietoje jų naudokite vitaminą C). Kaukę su citrina patariama laikyti ne ilgiau kaip 15–20 min. Likučius nuplaukite šiltu vandeniu. Net natūralios priemonės sausina odą, todėl po šviesinamosios kaukės palepinkite veidą drėkinamuoju kremu.

Saulės išryškintas strazdanas galima pablukinti naudojant šviesinamuosius arba balinamuosius kremus su vaisių rūgščių, greipfrutų, petražolių, vynuogių, miltinės meškauogės ekstraktais. Geriausiai saulės dėmelių ryškumą sumažina kosmetikos priemonės su vitaminu C. Pavasarį balinamą veidą saulė kaitina dar labiau, todėl prieš žengiant pro duris šviesią odą vertėtų patepti apsauginiu kremu su UV filtru. Nuo kaitrios saulės spindulių šviesų veidą J. Moore visuomet stengiasi pridengti plačiakraščiais galvos apdangalais.

Skaitykite daugiau