Žvaigždžių kosmetikos veidu tapusi Gintarė Gurevičiūtė: „Pati pudros išvis nenaudoju“

Gintarė Gurevičiūtė / Mindaugo Navicko nuotr./Vizažistė Neringa Borsteikienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-10 16:49
Televizijos projektų ir laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė (27) tarp darbų gausos vos spėja suktis, tačiau įdomių pasiūlymų neatsisako – neseniai ji tapo Holivudo žvaigždžių pamėgtos kosmetikos reklaminiu veidu.

„Ieškodami veido Holivudo žvaigždžių pamėgtos dekoratyvinės kosmetikos fotosesijai pasirinkome Gintarę kaip nuostabaus grožio ir išskirtinę asmenybę. Jos gražūs bruožai, puikiai išpuoselėta oda, natūraliai ilgos blakstienos, todėl turėjome nemenką užduotį kaip pabrėžti jos grožį neužgožiant natūralumo. Manome, kad mums pavyko tai įgyvendinti su mūsų profesionalų pagalba“, – sakė „Glominerals“ atstovė Monika Padleckienė.

Pati Gintarė teigė, kad pasiūlymas suviliojo todėl, kad kosmetika praturtinta natūraliais mineralais, o sveiką gyvenseną propaguojančiai moteriai tai – itin svarbu.

„Sveikai gyvenu ir stengiuosi kiek įmanoma mažiau naudoti visokios chemijos, bet buvau susidariusi nuomonę, kad natūrali kosmetika yra ne tokia efektyvi. Po fotosesijos pradėjau naudoti natūralią kosmetiką ir tikiuosi, kad ji paneigs tą įsitikinimą“, – Žmonės.lt sakė Gintarė.

Pasiteiravus apie jos dažymosi įpročius, moteris teigė, kad dieną dažosi mažiau, o susiruošusi kur nors pavakaroti veido bruožus paryškina jau kur kas drąsiau.

Turiu labai dėkoti savo genams, gamtai ir mamai, nes mano oda – labai lygi ir man jokių pudrų nereikėjo niekada.

„Jeigu būnu gamtoje – kosmetikos nenaudoju išvis, nebent labai retai pasidažau blakstienas. Na, o vakare mėgstu atrodyti ryškiau, ypač jeigu susiruošiu į vakarėlį ar klubą. Juk kiekviena moteris nori atrodyti gražiai!“ – neabejojo Gintarė.

„Manau, kad daug kas priklauso nuo moters vidaus – jeigu ji gerai jausis, tai gerai ir atrodys. Juk su vakariniu makiažu pliaže nė viena moteris gerai nesijaus, o visiškai nepasidažius vakarėlyje – vėlgi gali nejaukiai pasijusti. Viskas priklauso nuo žmogaus, visokių požiūrių yra“, – teigė G.Gurevičiūtė.

Ji įsitikinusi, kad vasarą daugumai moterų ir merginų dažytis norėjosi kur kas mažiau, nes atostogų ritmas bei saulė nuteikė lengvesniam makiažui.

„Vasarą makiažas, netgi vakarui, būdavo lengvesnis, tiesiog pati aplinka, vasariška nuotaika tai padiktuodavo. Prieš pat rudenį kibau į televizinius darbus, todėl, kai man padarė pilną grimą, pamačiusi save veidrodyje negalėjau atsistebėti – taip keista, jau buvau pamiršusi matyti save tokią ryškią!“ – juokėsi Gintarė.

Moteris patikino, kad pati pudros nenaudoja išvis, todėl su „pilna komplektacija“ save pamato tik nugrimuotą eteriui. „Turiu labai dėkoti savo genams, gamtai ir mamai, nes mano oda – labai lygi ir man jokių pudrų nereikėjo niekada. Ar daugiau, ar mažiau dažausi, bet pudros nenaudoju išvis“, – patikino ji.

Mindaugo Navicko nuotr./Vizažistė Neringa Borsteikienė
Mindaugo Navicko nuotr./Vizažistė Neringa Borsteikienė

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai