Žvaigždžių kalvės gimtadienyje – ypatinga programa: tarp garsių svečių – R.Ščiogolevaitė ir V.Genytė

Kūrybos namų „Elitaz“ gimtadienis / Gretos Skaraitienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Elitaz“ savo kūrybos namų duris plačiai atvėrė kolegoms ir draugams: renginių agentūroms, partneriams ir bičiuliams, kurie atvyko nešini gėlėmis ir simbolinėmis dovanomis taip sveikindami „Elitaz“ su septynioliktuoju gimtadieniu. Tarp biure vykusios šventės dalyvių buvo galima išvysti gausų būrį žinomų veidų, bendradarbiaujančių įvairiuose projektuose, taip pat ir partnerių bei konkurentų.

Pagrindiniu, įspūdingus Vilniaus vaizdu atveriančioje biuro terasoje vykusio vakaro, akcentu tapo  „Elitaz Music“ agentūros surengtas pristatomasis koncertas. Valandą trukusio koncerto metu skambėjo 11 kūrinių, kuriuos atliko vis kitas agentūros kuruojamas atlikėjas ar grupė.

Vaida Genytė, Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelyė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Tarp pasirodžiusių atlikėjų buvo  galima išvysti ir Lietuvos balso sezonų nugalėtojus, tokius kaip Evita Cololo, Džiugas Joneikis, „Hey! Mix“, bei scenos grandes – Rositą Čivilytę ar į bendrą projektą, pavadinimu 3D, susijungusias scenos divas: Rūtą Ščiogolevaitę, Aistę Pilvelytę ir Vaidą Genytę. Koncertinė programa atskleidė, kad „Elitaz Music“ atstovauja plačią muzikos žanrų įvairovę: nuo klasikos ir jazz iki soul, RnB, Pop ir Rock.

Evita Cololo / Gretos Skaraitienės nuotr.
Kūrybos namų „Elitaz“ gimtadienio akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.

Gediminas Jaunius sveikindamas susirinkusius pabrėžė, kad pastarieji metai kūrybinėms industrijoms buvo ne tik kupini iššūkių, bet ir išmokė didesnio bendradarbiavimo.

„Simboliška, kad šiandien 17 metų sukaktį švenčiame draugų ir kolegų, kuriuos anksčiau buvo įprasta laikyti konkurentais, būryje. Turbūt visi suprantame, kad šiandien norėdami augti pirmiausia, užuot konkuravę, turime ieškoti progų bendradarbiauti. Džiaugiuosi, jog šis jaukus susibūrimas tai ptvirtina“, – kreipdamasis į kolegas renginių organizatorius, sakė Kūrybos namų įkūrėjas. 

Tarp svečių galima buvo išvysti ir Eleną Puidokaitę Bruzgulienę su sutuoktiniu L’officiel Lietuva vadovu Tadu Bruzguliu, kuris kartu su Gediminu Jauniumi prieš 17 metų drauge įkūrė „Elitaz“.

Kūrybos namų „Elitaz“ gimtadienio akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.

Kūrybos namai šiandien veikia trijose srityse: kuria TV laidas, organizuoja išskirtinius renginius bei prodiusuoja muzikos atlikėjus. Jau keletą metų įmonė yra išskirtinis olandų kompanijos „Talpa“ televizijos formatų atstovas Baltijos šalyse, taip pat įgaliotas ITV Studios atstovas  atstovaujantis „The Voice“ TV franšizę Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Visas atstovaujamų atlikėjų sąrašas: Rosita Čivilytė, 3D (Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė), Ansamblis Fresco, Liepa Lee, Džiugas, Milėja, Evita Cololo, merginų POP grupė „Elitaz Music“, vaikinų roko grupė Still Runners, KaYra ir saksofoninkas Rokas Jaunius.

Fotogalerija:

Kūrybos namų „Elitaz“ gimtadienis (60 nuotr.)
+54
Skaitykite daugiau