Žvaigždžių futbolos klubas „Prelegentai“: „Kas nuvertina mus aikštelėje – skaudžiai klysta“

Žvaigždžių futbolos klubas „Prelegentai“ pristatė naują aprangą/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-10 10:59
Ketvirtį amžiaus skaičiuojančio ir pramogų pasaulyje gerai žinomo Vilniaus futbolo klubo „Prelegentai“ narius savaitgalį galima buvo išvysti pasipuošusius stilingais kostiumais – garsus vyrai išdidžiai matavosi naujus komandos marškinėlius.

Iškilmingoje jų įtekimo ceremonijoje dalyvavę Martynas Starkus, Linas Zareckas, Vytaras Radzevičius ir kiti gerai žinomi „Prelegentai“ vienbalsiai tvirtino, kad futbolas iki šiol jiems yra sportas numeris vienas. Savo įvaizdį atsišviežinę naujais „O’learys“ marškinėliais „Prelegentai“ ir toliau planuoja šturmuoti futbolo turnyrus Lietuvoje bei užsienyje.

„Mūsų veikla – aktyvus laisvalaikis. Mes ne tik žaidžiame futbolą, bet ir esame aktyvūs futbolo fanai. Įkūrėme sekmadienio futbolo lygą, kuri yra  geras mėgėjiško futbolo pavyzdys tarptautiniu mastu. Keliaujame žiūrėti aukščiausio lygio futbolo ir dalyvaujame turnyruose“, – pabrėžia vienas ryškiausių klubo veidų Vytaras Radzevičius. 

Pasak Vytaro, kas nuvertina juos aikštėje, skaudžiai klysta. „Manau, esame viską sau įrodę kaip futbolininkai. Daugkartiniai SFL čempionai, turnyrų nugalėtojai. LFF taurės turnyre pasiekėme ketvirtfinalį eliminavę A lygos klubą Gargždų „Bangą“, – šypsosi V. Radzevičius.

Legendinis klubo narys juokiasi, kad nuotykiai yra antras „Prelegentų“ vardas.

„Įsimintiniausias jų – įspūdinga pergalė Lenkijoje, Balstogėje prieš Lenkijos žvaigždžių rinktinę. Tai buvo didingos rungtynės, transliuotos tiesiogiai per vieną iš Lenkijos televizijų. Mus buvo palaidoję prieš tas rungtynes, nes jų rinktinė buvo ką tik nugalėjusi Italijos žvaigždžių rinktinę. O mes „nukalėme“ juos jų aikštėje. Sunkiai, bet nukalėme. 1:0. Tai buvo kažkas tokio! Dabar net užspaudžia gerklę“, – prisimena V. Radzevičius.

Vytaro bendražygio Lino Zarecko nuomone, nors klubas „Prelegentai“ solidaus amžiaus, jo nariai iki šiol džiaugiasi puikia sportine forma, sveikais kaulais bei vis atsinaujinančiu kolektyvu.

„Prie klubo treniruočių prisijungia senbuvių vaikai, kurie jau tapo pilnamečiais, auga nauja karta“, – džiaugiasi L. Zareckas.

„Prelegentai“ klubo vyrų nuomone, nors futbolas Lietuvoje išgyvena ne pačius geriausius laikus, ateitį ši sporto šaka tikrai turi.  

„Tai pasaulinės kultūros dalis, ji negali likti nuošalėje. Vis norisi tikėti, kad dugnas jau pasiektas ir  galima kilti aukštyn. Dabar futbolas yra be sienų. Daug kas stebi Europos šalių čempionatus ir aukšto lygio futbolą žino. Tai anksčiau ar vėliau privers pakeisti sistemą ir sukurs prielaidas vystytis futbolui. Leisiu sau pasakyti – kultūringa ir civilizuota šalis privalo turėti gerą futbolą. Jau nekalbant apie stadionus“, – konstatuoja Vytaras.

Naujausi straipsniai