„Žvaigždžių duetus“ paliko Inga Norkutė-Žvinienė, finale kausis Agnės Buškevičiūtės ir Linos Rastokaitės poros

Karolis Akulavičius ir Inga Norkutė / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-11 18:55
Beliko vos kelios savaitės iki didžiojo „Žvaigždžių duetų” superfinalo. Tačiau, nors dalyviai neslepia džiugesio, taip toli nukeliavę, vis dėlto įtampa tiesiog tvyro ore: kas laimės? Kas dainuos finale? Kam teks atsisveikinti? Pirmasis šou pusfinalis įrodė: kuo arčiau pergalė, tuo daugiau streso. Trys pirmojo pusfinalio poros, Egidijus ir Lina, Justinas ir Agnė bei Inga ir Karolis, prieš žengdami į sceną neslėpė: tokio streso nebuvo jute seniai. O stresuoti išties yra dėl ko. Juk finale iš šešių likusių „Žvaigždžių duetų” porų kausis tik keturios.

Pirmajame šou pusfinalyje netrūko nieko: įspūdingų pasirodymų, „nusidainavimų”, komisijos kritikos ir simpatijų, ryškiausių žvaigždžių ir net… Ateivių. Būtent jais šį vakarą tapo Egidijus Sipavičius ir Lina Rastokaitė, kurie į pagalbą pasikvietė populiarųjį aktorių Jokūbą Bareikį. Kaip ir įprasta, duetas nestokojo originalumo: tapę žaliais ateiviais, jie atliko garsųjį Scatman John hitą „I’m a Scatman”.

Kadangi pusfinalyje poros dainavo po tris dainas, kitas dvi Egidijus ir Lina pasirinko iš savo seno repertuaro: įvairių dainų parodiją ir lyrišką baladę „Mano meile, žinok”.

Pirmojoje vietoje pagal komisijos balsus atsidūrusi pora sulaukė palankių ir sėkmę prognozuojančių Laimos Lapkauskaitės vertinimų: „Jūs esate verti auksinio mikrofono (). Jei Sipavičius su Lina paruoštų solinį koncertą, aš nusipirkčiau bilietą pirmoje eilėje”.

Susižavėjimo aktorės Linos balsu neslėpė ir vakaro svečias, penktojo „Žvaigžių duetų” sezono dalyvis, aktorius Jokūbas Bareikis: „Aš tikiuosi ir tikiu, kad šis projektas padės Linai tęsti dainininkės karjerą. Ji tikrai turi puikų balsą”.

Mažiau pasisekė aktorei Ingai Norkutei ir „ventukui” Karoliui Akulavičiui: komisijos sprendimu jie atsidūrė paskutinėje, trečioje vietoje iš trijų. Pora atliko dvi seniau duetuose skambėjusias dainas ir parengė naują pasirodymą su scenos grandu Ryčiu Cicinu. Pora neslepė, jog prieš šį pasirodymą ypatingai jaudinosi, o Inga, neatlaikiusi įtampos, užkulisiuose šluostė ašaras.

Mat, likus vos valandai iki pasirodymo, daina neskambėjo taip, kaip ankstesnėse repeticijose. Jaudulio neslėpė ne tik duetas, bet ir pats Rytis Cicinas. Tačiau pasirodymas įvyko ir, priešingai nei manė pora, ne praliūdino, o pralinksmino komisiją.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

„Viduriuką” komisija skyrė Agnei Buškevičiūtei ir Justinui Lapatinskui, kurie naujam kūriniui atlikti pasikvietė aktorių Marių Jampolskį. „Marius buvo tas žmogus, kuris man padėjo žengti pirmuosius žingsnius didžiojoje scenoje ir televizijoje. Be to jis padeda mums ruoštis pasirodymams, nestokoja originalių idėjų… Be Mariaus, nežinia, ar šiandien stovėtume „Žvaigždžių duetų” scenoje. Už tai aš jam buvau, esu ir būsiu dėkinga. Todėl ir šiandien, stovėdama šalia jo, jaučiuosi saugi ir rami”, – gerų žodžių Mariui negailėjo Agnė.

O duetui gerų žodžių negailėjo ir komisijos nariai. Po pasirodymo, kuriame Agnė tapo operos dainininke, o Justinas – rokeriu, maestro Donatas Katkus pats trumpam įsikūnijo į rokerį ir „užplėšė” džeržgenčiu balsu.

Vakaro pabaigoje paaiškėjo, kuri pora turi palikti projektą. Žiūrovų sprendimu, į finalą turėjo patekti Lina ir Egidijus bei Inga ir Karolis, tačiau susukavus šiuos balsus su komisijos, projektą prieš pat didįjį finalą palikti turėjo I.Norkutė-Žvinienė ir K.Akulavičius. 

Kitą šeštadienį „Žvaigždžių duetų” pusfinalyje susikaus likusios trys poros: Jonas ir „Pop ladies“, Agneta ir Rosita bei Eugenijus ir Rasa. Visos poros iš visų jėgų stengiasi, repetuoja ir daro viską, kad tik patektų į didįjį superfinalą. O kam bus lemta, paaiškės lygiai po savaitės.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama