„Žvaigždžių duetuose“ uždainuosianti Indrė Stonkuvienė: „Privalėjau sutikti, kol nesilaukiu“

Indrė Stonkuvienė / „Žvaigždžių duetų“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ilgėjančius rudens vakarus netrukus praskaidrins legendinis muzikinis projektas, šįmet pradedantis jau devintąjį savo sezoną – lapkričio pradžioje į TV eterį sugrįžta žiūrovų pamilti „Žvaigždžių duetai“.

Praėjusį pavasarį prodiuserio Lauryno Šeškaus ir jo kompanijos „TV Play“ įgyvendintas projektas su trenksmu grįžo po kelerių metų pertraukos, po jo naujais karjeros posūkiais džiaugėsi ir profesionalūs atlikėjai, ir paprastai nedainuojančios žvaigždės.

Kūrybinė komanda šį sezoną žiūrovams žada dar margesnę įžymybių puokštę. Nors dauguma dalyvių pavardžių dar laikomos paslaptyje, viena pirmųjų paviešintų žvaigždžių – TV laidų vedėja Indrė Stonkuvienė, daug kam gerai žinoma ir iš jos ironiškų filmukų, sparčiai plintančių socialiniuose tinkluose.

„Sulaukusi trisdešimtmečio pradėjau sau mesti įvairius iššūkius, – šyptelėjo I.Stonkuvienė. – Dainavimas yra didžiausia mano gyvenimo baimė ir kompleksas, todėl pagalvojau – kur dar geriau ją nugalėti, jei ne televizijos eteryje prieš visą šalį?“.

Indrė Stonkuvienė / „Žvaigždžių duetų“ nuotr.

Moteris atskleidė, kad gavusi tokį pasiūlymą ilgai nesvarstė. „Anksčiau, kai man siūlydavo dalyvauti projektuose, aš vis pastodavau, pagimdydavau, tada vėl pastodavau ir vėl pagimdydavau... Todėl dabar supratau, kad reikia kuo greičiau sakyti „taip“, kol vėl nepastojau“, – humoro kaip visada nestokojo I.Stonkuvienė.

Indrė neslėpė, kad dainavimas pastaraisiais metais tapo gerokai primirštu dalyku. „Dabar jau gal 8-9 metus su Mantu (Mantu Stonkumi – red.) vienas kitam esame įvarę dainavimo kompleksą. Jis sako, kad aš nemoku dainuoti, o aš sakau, kad jis. O kai dėl ko nors kompleksuoji, tada tai darai labai nedrąsiai, o galiausiai ir visai nebedarai, nebent pati ką nors sau tyliai paniūniuoju. Arba dainuojam taip garsiai pasileidę muziką, kad nesigirdėtų mūsų balsų“, – kalbėjo būsimoji „Žvaigždžių duetų“ dalyvė.

Indrė Stonkuvienė / „Žvaigždžių duetų“ nuotr.

Ne paslaptis, kad „Žvaigždžių duetuose“ ypač svarbi yra ir komisijos nuomonė bei kritika, kuri dažnai nebūna labai švelni. Ar dainuoti ir taip jau bijančios Indrės nebaugina tai, kad dabar autoritetingi pramogų pasaulio atstovai kiekvieną sekmadienį galės prieš visą šalį jos pasirodymą pavadinti tiesiog prastu?

„Aš kritikos nebijau visai, nes pati esu labai savikritiška. Save kritikuoju turbūt labiausiai, todėl kitų kritika man bus tik gėlytės“, – užtikrintai kalbėjo I.Stonkuvienė.

Indrė Stonkuvienė uždainuos naujame „Žvaigždžių duetų“ sezone (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau