„Žvaigždžių duetuose“ Radžis ir Laisva papirko seksualumu, šou teko palikti dar vienai porai

Laisva ir Radži / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-13 23:51
Sekmadienį muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ poros susikovė išlikimo vakare, po kurio ž liko jau tik šešios poros. Susumavus komisijos ir žiūrovų dviejų laidų balsus paaiškėjo, kad su „Žvaigždžių duetais“ atsisveikiti turėjo aktorė Donata Rinkevičienė ir Egidijus Sipavičius. Porą paskutinėje vietoje paliko ir komisija, ir žiūrovai, skyrę jiems vos 243 balsus.

Nors praėjusią savaitę triumfavo choreografas Šarūnas Kirdeikis ir Katažina Zvonkuvienė, šio sekmadienio poros pasirodymą komisija pavadino nuobodžiausiu iš visų, ką pora buvo parodžiusi iki šiol.

Žiūrovai šiai porai skyrė beveik 600 balsų ir ketvirtą vietą, o sudėjus paskutinių dviejų laidų rezultatus, Katažina ir Šarūnas galutinėje lentelėje liko antri.

Visiškai nestebino tai, kad žiūrovų lentelėje pirmąją vietą dar kartą užėmė Radžis ir žurnalistė Donata Gutauskienė – Laisva: už juos žiūrovai paskambino net 1239 kartus.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šį kartą komisijos nuomonė sutapo su žiūrovų – visi sutarė, kad Laisva ir Radži papirko savo seksualumu ir nuoširdumu. Pora visose lentelėse džiaugėsi pirmąja vieta. Dideliu žiūrovų palaikymu galėjo džiaugtis ir kulinarė Beata Nicholson ir „Du Donatai“ – žiūrovų ir vakaro lentelėje jie užėmė antrą vietą, o galutinėje įskaitoje liko treti.

Po šio sekmadienio „Žvaigždžių duetuose“ liko tik šešios poros.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai