„Žvaigždžių duetuose“ prasidėjusi Natalijos Bunkės ir milijonierės Irenos Matijošaitienės draugystė tęsiasi Filipinuose

Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-21 11:39
Populiariuosiuose LNK „Žvaigždžių duetuose“ gimsta ne tik tvirti kūrybiniai tandemai, meilė, šeimos, bet ir nuoširdžios draugystės tarp iš pirmo žvilgsnio labai skirtingų asmenybių.
Teodoro Biliūno nuotr.
Teodoro Biliūno nuotr.

Kol „Duetuose“ trumpas atokvėpis iki kito filmavimo, laidos vedėja Natalija Bunkė su vyru atostogauja egzotiškuosiuose Filipinuose.

Pailsėjusi po įtempto darbų grafiko LNK laidų vedėja į „Duetų“ filmavimus sugrįš kitą savaitę, nes antradienį bus filmuojamas naujas televizijos projekto koncertas. Planuojama, kad į Lietuvą Bunkai parskris naktį prieš LNK filmavimą.

Atšventusi gimtadienį, Natalija Bunkė į Filipinus išvyko ne tik su savo vyru Danieliumi, bet ir Kauno milijonieriais Matijošaičiais.

Natalijos Bunkės ir Irenos Matijošaitienės draugystė užsimezgė prieš keletą metų „Žvaigždžių duetuose“. Ketvirtajame projekto sezone Natalija Bunkė dainavo su Vitalijum Cololo, o Irena Matijošaitienė – su Ovidijumi Vyšniausku.  

Pasak šaltinių, Irena labai džiaugėsi šiomis egzotiškomis atostogomis, į kurias išvyko su Bunkais, nes jos šiuo metu intensyviai verslą plečiančiai milijonierių šeimai – po trejų metų pertraukos.

Pailsėjusią, įdegusią ir išgražėjusią „Žvaigždžių duetų“ vedėją Nataliją žiūrovai išvys kitą šeštadienį per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai