„Žvaigždžių duetuose“ – nauji lyderiai, paskutiniai – Gabrielė Malinauskaitė ir Paulius Sinkevičius

Gabrielė Malinauskaitė, Paulius Sinkevičius / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-11 23:57
Sekmadienio vakarą TV eteryje legendinis projektas „Žvaigždžių duetai“ minėjo sezono mediumą – duetai įveikė lygiai pusę kelio iki finalų. Nors šįvakar nei viena pora neturėjo atsisveikinti su projektu, vienam iš duetų jau skamba pavojaus varpai – aktorė Gabrielė Malinauskaitė ir atlikėjas Paulius Sinkevičius šįvakar galutinėje lentelėje liko paskutiniai

Šįkart komisija negailėjo kritikos absoliutiems projekto lyderiams – aktoriui Simonui Storpirščiui ir Liepai Norkevičienei. Visgi žiūrovų meilė šiam duetui nemažėja – jie ir vėl sulaukė daugiausiai palaikymo telefonu, tačiau prasti komisijos įvertinimai duetą pirmą kartą nubloškė į trečiąją galutinės lentelės vietą.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
LNK nuotr.
LNK nuotr.

Šį kartą vakaro lyderiais tapo Irena Starošaitė ir renginių organizatorius Linas Lapėnas, kartu su daina sušokę ir aistringą tango. Žiūrovai šiam duetui skyrė antrą vietą, tačiau į lentelės viršų juos iškėlė puikūs komisijos balai. Iškart po jais, trečioje galutinės lentelės vietoje atsidūrė Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
LNK nuotr.
LNK nuotr.

Nuo pat transliacijos pradžios iš žiūrovų balsų lentelės dugno nepavyko išbristi Natalijai Bunkei ir aktoriui Martynui Vaidotui. Visgi šį kartą duetui saugumo garantu tapo komisijos balsai – būtent jų dėka jie neliko paskutiniai. Susumavus žiūrovų ir komisijos balsus, paskutinėje vietoje liko P.Sinkevičius ir G.Malinauskaitė. Jei kitą sekmadienį pora nesulauks didesnio žiūrovų palaikymo, būtent jiems teks visam laikui atsisveikinti su projektu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai