„Žvaigždžių duetuose“ – in memoriam Irenai Matijošaitienei

Irena Matijošaitienė ir Ovidijus Vyšniauskas / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-15 16:38
Elegantiška mažutė moteris su skaidria niekada nedingstančia šypsena – tokią Ireną Matijošaitienę prisimena LNK „Žvaigždžių duetų“ žiūrovai.

Šį šeštadienį pagarbą visų mylimai Irenai išreikš ir muzikinis projektas „Žvaigždžių duetai“, kuriuose verslininkė dalyvavo prieš keletą metų.  

Žiūrovams bus parodytos gražiausios Irenos  ir jos partnerio Ovidijaus Vyšniausko pasirodymų akimirkos – kaip padėka už tai, kad ji kažkada buvo šios muzikinės laidos scenoje. 

„Norėjosi atsisveikinti su Irena – šiltai ir gražiai, atiduoti jai paskutinę pagarbą. „Duetuose“ ji pasirodė trumpai, bet paliko ryškų atspaudą mūsų komandos širdyse “, – sako viena „Žvaigždžių duetų“ prodiuserių Laura Paukštė. 

„Žvaigždžių duetų“ vedėja Natalija Bunkė, su verslininke susidraugavusi dalyvaudama ketvirtajame muzikinio šou sezone, liko Irenos drauge visam gyvenimui...

„Dėkinga „Duetams“, kad juose sutikau Ireną, jog man teko ją pažinti, – sako „Žvaigždžių duetų“ vedėja Natalija Bunkė. – Tai žmogus, kuris visada buvo geros nuotaikos ir pilnas gyvenimo džiaugsmo“. 

Su Irena ji dar labiau suartėjo prieš keletą savaičių su Matijošaičių šeima keliaudama po Filipinus.  

„Dar prieš dvi savaites sėdėjome ant jūros kranto ir kalbėjomės, o dabar Irenos nebėra. Sunku tuo patikėti. Viena žinau – visi Irenos patarimai, jos išmintis ir toliau mane lydės per gyvenimą“. 

Vaida Genytė Ireną Matijošaitienę taip pat pažino dalyvaudama „Žvaigždžių duetuose“. „Mano prisiminimuose ji visada liks moterimi su šypsena. Visada pagalvodavau apie jos patyrimą, kai man būdavo bloga. Ji mokydavo mus nesigraužti dėl niekų, kurie juodina mūsų gyvenimus. Irena buvo stipri asmenybė, kuri kiekvienam iš „Žvaigždžių duetų“ dalyvių rasdavo pasakyti ką nors šilto“. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai