„Žvaigždžių duetuose“ ant plauko pakibo Irenos Starošaitės ir Lino Lapėno likimas

Irena Starošaitė ir Linas Lapėnas / „Žvaigždžių duetų“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-27 23:14
Sekmadienio vakarą TV eteryje nugriaudėjo jau ketvirtoji legendinio muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ laida, kurioje dalyviai pristatė savo pasirodymus spalvų tema. Nors šį vakarą nei viena pora neturėjo atsisveikinti su projektu, tačiau žiūrovų balsavimas grėsmingą žinutę siunčia net dviem poroms, kurios surinko mažiausiai taškų.

Nors Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis teigė, kad šiuo savo pasirodymu rizikavo labiausiai, tačiau žiūrovai jų riziką įvertino ypač palankiai – skyrė pirmąją vietą ir 1165 skambučius. Šis duetas savo įspūdingų pasirodymų dėka žiūrovų ir komisijos meilę pelnė nuo pat pirmos sezono laidos, ir iki šiol nei karto nebuvo apleidę lyderių pozicijos.

Antroje vietoje įsitvirtino ypač spalvingą pasirodymą sukūrę Ištvanas Kvik bei Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, sulaukę 1076-ių skambučių. Trečioji vieta pagal žiūrovų simpatijas ir galutinėje lentelėje atiteko Jurijui Veklenko ir Gabrielei Martirosianaitei. Duetas sulaukė 969 skambučių.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Visgi daug liūdnesnėmis nuotaikomis gyvena scenos karaliene vadinama Irena Starošaitė ir jos partneris, buvęs „Žuvėdros“ šokėjas ir renginių vedėjas Linas Lapėnas. Šįkart žiūrovai juos paliko pačioje paskutinėje lentelės vietoje, todėl dabar šis duetas yra realiausi kandidatai iškristi ateinančią savaitę, iškritimo vakaro metu.

Duetą vos per plauką lenkia priešpaskutinėje vietoje likusi Indrė Stonkuvienė ir jos partneris Donatas Čižauskas. Žiūrovai šiai porai ypatingos meilės nedemonstruoja jau antra savaitė iš eilės – praėjusioje laidoje jie sulaukė mažiausiai skambučių iš visų dalyvių.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ar šios dvi poros, atsidūrusios rezultatų lentelės dugne, sugebės kitą sekmadienį iš ten išsikapstyti, ar kažkuriai iš jų teks atsisveikinti su „Žvaigždžių duetais“? Iškritimo vakarui poros ruošė dainas tema „Legendos“, tad iš daugelio galima tikėtis ypač jautrių ir jausmingų pasirodymų. Kam pavyks pelnyti žiūrovų meilę, o kam iškritimo vakaras taps lemtingas?

TAIP PAT SKAITYKITE: Natalijos Bunkės sūnus Kristupas debiutavo scenoje: „Šiam pasirodymui ruošėsi visą savaitę“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai