„Žvaigždžių duetų“ finale – netikėtas duetas, degantys mikrofonai ir magiškos suknelės

Indrė Stonkuvienė žada pasirodyti scenoje su pribloškiančia suknele. / Asmeninio archyvo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-27 11:59
Trys fortepijonai vienu metu scenoje, degantys mikrofonai, kaskadininkų triukai, įspūdingos suknelės ir geriausios dainos – toks bus artėjantis legendinių „Žvaigždžių duetų“ superfinalas.

Po trijų mėnesių įspūdingų pasirodymų devintasis „Žvaigždžių duetų“ sezonas atsisveikins iki naujų susitikimų. Superfinale liko keturios labiausiai žiūrovų mylimos ir komisijos vertinamos poros – Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Ištvanas Kvik, Irena Starošaitė ir Linas Lapėnas bei Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas. Paskutinę akimirką į superfinalą nepateko Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas bei Gabrielė Martirosianaitė ir Jurijus Veklenko.

Projekto superfinale į sceną žengs naujas, netikėtas duetas – principingoji komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep su Merūnu Vitulskiu, pripažintu mylimiausiu dainininku per "Žmonių apdovanojimus".

„Idėja kartu padainuoti kilo beplepant tarp filmavimų. Man tai vienas gražiausių šios mano patirties momentų. – sako Dovilė. - Kalbėjom su Merūnu apie mano vokalo galimybes ir tada aš leptelėjau „o gal padainuojam kartu?“ Merūnas patikino, kad su malonumu. Susiskambinom, bandėm sutarti, kokia tai bus daina, Merūnas migdė sūnus, tad susitarėm susirašyt, bet pokalbio pabaigoj aš ir vėl leptelėjau, jog norėčiau kažką operinio. Merūnas ilgai netruko, įmetė man nuorodą ir aš pradėjau spiegti: tai bus taip gražu, kad net silpna“.

Superfinalui ruošiasi ne tik komisijos nariai, bet ir poros. Pavyzdžiui, I.Stonkuvienė su D.Čižausku ruošiasi kvapą gniaužiančiam kaskadiniam triukui: „Negaliu išduoti, ar tai bus vandeny, ore ar po žeme, bet galiu atskleisti tik tiek, kad labai bijau. Tai bandysim padaryti pirmą kartą, o eteris – tiesioginis“.

I.Stonkuvienė su gerbėjais pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja prie siuvimo mašinos.

„Taip, suknelė bus magiška, tiesa, siuvu ne pati“, - juokėsi Indrė.

Viena iš porų favoričių – L.Norkevičienė ir S.Storpirštis – sako negalvojantys apie pergalę, nes projektą jau laimėjo, patekę į superfinalą ir viso projekto metu darę tai, kas patinka.

„Finale darysime tai, kas labiausiai sekasi, mus svarbu ne suknelės, o pasirodymas, į kurį pasikvietime ypatingą svečią“, - pasakojo Liepa.

Į televiziją pirmąsyk koją įkėlęs teatro aktorius S.Stropirštis sako, kad bus nelengva su visais atsisveikinti.

„Maloniai nustebau, čia, televizijoje. Žmonės labai faini, nori daryti, stebinti, visi idėjiniai. Kartais teatre būna daugiau abejingumo, ką darai nei televizijoje“, - sako „Žvaigždžių duetų“ atradimu laikomas Simonas .

Tiesioginę finalo transliaciją, kurioje susikaus keturios geriausios „Žvaigždžių duetų“ poros, LNK žiūrovai galės stebėti jau sekmadienį. Legendinio projekto nugalėtojai pasidalins 10 tūkst. eurų prizą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai