„Žvaigždžių duetų“ finale auksinį mikrofoną iškovojo Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis

Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-29 19:49
Sekmadienio vakarą muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ pergalę išplėšė Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis. Antroje vietoje liko Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Ištvanas Kvik, o trečioje – Irena Starošaitė ir Linas Lapėnas.

„Nesvarbu, kokia muzika bebūtų: popsas ar rokas. Svarbu, kad ji paliečia mūsų visų širdis. Ačiū jums labai. Svajonės pildosi“, – ašarodama iš džiaugsmo kalbėjo Liepa.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Konkursas – iš dviejų dalių

Šventinį vakarą pradėjo bendras komisijos narių – operos solisto Merūno Vitulskio, dainininko Stanislavo Stavickio-Stano, dainininkių Dovilės Filmanavičiūtės-Miss Sheep ir Rūtos Ščiogolevaitės – pasirodymas. Kartu su jais netikėtai uždainavo ir laidos vedėjai aktoriai Inga Jankauskaitė bei Mantas Stonkus.

Superfinale kovėsi keturios labiausiai žiūrovų mylimos ir komisijos vertinamos poros: L.Norkevičienė ir S.Storpirštis, R.E.Mazurevičiūtė ir I.Kvik, I.Starošaitė ir L.Lapėnas bei I.Stonkuvienė ir D.Čižauskas.

Finalas vyko dviem etapais. Pirmajame etape visos poros atliko po dainą, kuri dar neskambėjo „Žvaigždžių duetuose“.

Po to laikinai buvo stabdomas balsavimas ir su viena pora teko atsisveikinti. Antrajame finalo etape nebebuvo mažiausiai žiūrovų balsų surinkusių I.Stonkuvienės ir D.Čižausko.

Pirmasis etapas

Pirmieji ant scenos pasirodė I.Starošaitė ir L.Lapėnas. Duetas finalui pasirinko ugningą kūrinį „Jump, Jive An' Wail“, kuris leido jiems pademonstruoti ne tik vokalinius, bet ir choreografinius sugebėjimus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Mano nuomone, jūsų poros labai ryškus braižas yra tas, kad jūs neturite konkursantų įvaizdžio. Visada į jus žiūrim ir galvojam, kad jūs tai darote savo malonumui, kad jūs tai darote labai lengva ranka“, – pasidžiaugė R.Ščiogolevaitė.

„Jūs įdėjot labai daug darbo. Neįsivaizduoju, ką parodys kiti konkursantai, bet jūs užkėlėte kartelę labai aukštai. Labai dėl jūsų džiaugiuosi“, – antrino Stano.

I.Starošaitė ir L.Lapėnas surinko 40 vertinimo komisijos balsų.

Po jų savo numerį pristatė R.E.Mazurevičiūtė ir I.Kvik. Jų finalo daina – „Mano kraštas“. Rūtai Elžbietai ir Ištvanui scenoje padėjo generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos vyrų choras „Kariūnas“.

Pasirodymas nepraėjo be trikdžių. Ištvanas susijaudinęs pamiršo kelis žodžius, o Rūta Elžbieta visa virpėjo lyg epušės lapas. Gražuolė patikino, kad taip jaudinasi dar ir dėl to, kad vilki tautinį kostiumą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Lai atleidžia man dizaineriai. Aš turiu šį kostiumą nuo aštuonerių. Man jis yra brangesnis už tūkstančius kainuojančias sukneles. Aš didžiuojuosi, kad šiandien galiu jį vilkėti“, – sakė R.E.Mazurevičiūtė.

„Aš labai myliu netobulumą. Labai man patinka, kai žmogus nepataiko šiek tiek į natą, kai pamiršta žodžius iš susijaudinimo. Tada įdomu žiūrėti tą pasirodymą, tada įdomu vertinti. Labai didžiuojuosi jumis. Man labai patinka Ištvanas, kuris jaudinasi daugiau už Rūtą, nors mano, kad yra jos mokytojas. Ačiū jums už tikrumą“, – juokėsi poros pasirodymą komentuodamas Stano.

I.Kvik ir R.E.Mazurevičiūtė surinko 40 vertinimo komisijos balsų.

Jie užleido sceną I.Stonkuvienei ir D.Čižauskui, pasirinkusiems garsiąją „LT United“ eurovizinę dainą „We Are The Winners“. Nuotaikingo numerio metu duetas net persirengė. Antroje šou dalyje Donatas pademonstravo „Inculto“ „Eurovizijoje“ išgarsintus auksinius šortukus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Buvote blogiausiai dainuojanti pora, bet esate labiausiai patobulėjusi pora. Net ne pora, o tu, Indre. Tu tiek daug pasiekei“, – gyrė I.Stonkuvienę Stano.

„Reikėtų pirmiausiai apie profesionalą pakalbėti. Šioje dainoje Marijus Mikutavičius dainuoja tokia maniera todėl, kad kitaip negali. O tu, Donatai, gali. Vieną dieną tau nutrūks balso stygos, jei savęs nesaugosi. Indrė šiais metais man yra tikras atradimas. Labai patobulėjai“, – panašiai kalbėjo ir Merūnas.

I.Stonkuvienė ir D.Čižauskas surinko 40 vertinimo komisijos balsų.

L.Norkevičienė ir S.Storpirštis finalui paruošė lyrišką dainą „What A Wonderful World“. Jausmingas ir iki smulkmenų apgalvotas poros numeris pakerėjo publiką. M.Stonkus juokavo, kad jų pasirodymas puikiai tiktų „Walt Disney“ pasakai.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Šviesos šiame pasaulyje yra daug daugiau nei tamsos. Jūs mūsų projekte esate ta šviesa. Tai yra darbas, talentas ir šiek tiek sėkmės. Tavo, Liepa, sėkmė yra tavo partneris. Kiek atsimenu, niekada tavęs tokios nemačiau. Jis tave atskleidė ir pastatė į šviesos kelią“, – kalbėjo Stano.

„Aš tai sakiau jau daug kartų ir, jei reiktų, galiu pasakyti dar tūkstantį kartų. Aš manau, kad Simonas yra geriausia, kas nutiko „Žvaigždžių duetams“. Aš taip sakau ne dėl to, kad man taip reikia sakyti. Aš iš tiesų taip manau.

Tai jaunajai Lietuvos aktorių kartai, kuri eina į žmones ir rodo, kaip gali būti šviesu ir gražu, mes turime ploti atsistoję. Šia karta mes turime didžiuotis“, – Simoną liaupsino D.Filmanavičiūtė.

L.Norkevičienė ir S.Storpirštis taip pat pelnė 40 vertinimo komisijos balsų. Komisijos nariai visus įvertino aukščiausiais balais tam, kad dainininkų likimas būtų televizijos žiūrovų rankose.

Antrasis etapas

I.Starošaitė ir L.Lapėnas antram numeriui paruošė dainą „Can You Feel The Love Tonight“.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Komisijos akys krypo ne tik į raudona suknele pasipuošusią Ireną, bet ir į raudoną fortepijoną. I.Starošaitė atskleidė, kad šį fortepijoną gavo iš savo mylimojo Žilvino Žvagulio Kalėdų proga.

„Nenoriu, kad suprastumėte mane neteisingai. Aš žinau, ką reiškia likti antra. Žinau ir tai, ką reiškia likti trečia. Jeigu šįvakar taip atsitiktų, kad jums išpultų ne pirma vieta, žinokite, kad mūsų širdys vis tiek su jumis“, – kalbėjo R.Ščiogolevaitė.

R.E.Mazurevičiūtės ir I.Kvik antrasis pasirodymas buvo dedikuotas tėvams.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Reikia būti akmeniu, kad jūsų pasirodymas nesujaudintų. Buvo puiku. Jautrios natos, jautrios temos“, – duetą gyrė laidos vedėja I.Jankauskaitė.

„Manau, kad žmogus, esantis scenoje, privalo ne tik gražiai atrodyti ir švariai dainuoti. Jis turi nešti kažkokią žinią. Jūsų žinia yra teisinga ir tauri. Manau, kad jei esi matomas, jei Dievas davė tokią galimybę, turi skleisti gėrį“, – porą pakomentavo Stano.

Paskutinis konkursinis pasirodymas – L.Norkevičienės ir S.Storpirščio. Jiedu atliko lyrišką dainą „Rudens naktis sustojo“. Po numerio verkė net I.Jankauskaitė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Dieve, duok man talento ar sėkmės, kad galėčiau kada nors parašyti tokią nuostabią dainą kaip ši. Kalbant apie jus, Dievas jums jau visko davė“, – Liepai ir Simonui sakė Stano.

„Jūs esate tobuli iki pušų viršūnių“, – liaupsino ir D.Filmanavičiūtė.

„Kai įtikinama, kai dirbama iš širdies, atrodo, nieko daugiau ir nereikia. O kai dirbama iš širdies, gaunama didelė grąža. Tikiuosi, po šio projekto jūsų gyvenimuose prasidės naujas etapas“, – kalbėjo Merūnas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt