„Žvaigždžių duetų“ dalyvė Lina Rastokaitė rastas šiukšles grąžina jų šeimininkams

Lina Rastokaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorė Lina Rastokaitė, dalyvaujanti LNK „Žvaigždžių duetuose“, susilaukia labai daug komplimentų dėl savo dainavimo. Daugelį nustebino skaidrus Linos vokalas, kuris, pasak profesionalų, vertas didžiosios scenos.

Todėl Linos planuose – bendri pasirodymai su „Žvaigždžių duetų“ partneriu Egidijumi Sipavičiumi pasibaigus populiariajam muzikiniam LNK projektui. Šį šeštadienį aktorė uždainuos su Saulene Chlevickaite – šou bus pasikeitimų poromis vakaras.  Dainavimas – naujas Linos atradimas, kuriuo ji labai džiaugiasi.

Vaidmenys teatre, televizijoje, santuoka su TV laidų vedėju Džiugu Siaurusaičiu, panašumas į Holivudo aktorę Renée Zellweger – tai dalykai, apie kuriuos dažniausiai kalbama pasakojant apie šią aktorę. Tačiau mažai kas žino, kad ji aktyvi gamtosaugininkė ir ekologijos šalininkė.

„Žinot, radusi šiukšlę, aš nepatingiu ją išsilankstyti, susirasti kontaktinius duomenis ir paskambinti. Neseniai vaikštinėdama paupyje radau išmestą draudimo polisą. Parsinešiau namo, pagal vardą ir pavardę susiradau telefono numerį ir paskambinau tam žmogui, kad radau jo šiukšlę“, – užsidegusi pasakoja aktorė.

Sykį ji su vyru matė, kaip žmogus bevairuodamas automobilį išmetė dėžę nuo alaus. „Iš karto paskambinau į policiją, pranešiau pažeidėjo automobilio valstybinį numerį. Be to, kad teršė aplinką, jis sudarė avarinę situaciją, ta dėžė riedėjo tiesiai į mūsų automobilį“.

Ekologija, žemės apsauga – tai temos, kuriomis, pasak Linos, ji galėtų kalbėti dienų dienas. „Kaip galima taip ciniškai elgtis su savo žeme? Miestuose dar yra kiemsargių, kurie surenka šiukšles. Bet jūs neįsivaizduojate, kas vyksta priemiesčiuose. Jie visi šiukšlini. Totali tragedija, kaip kokioje Indijoje. Todėl mes savo Vaidotuose nutirpus sniegui ne tik patys šiukšles renkame, bet ir samdome vaikus. Už kiekvieną surinktą šiukšlių maišą mokame 5 litus“, – pasakoja Lina.

Pamačiusi uždegtą žolę, Lina šoka iš automobilio ir puola ją gesinti arba kviečia specialias tarnybas. „Reikia išmokyti žmones, kad jie netoleruotų gamtos niokotojų, padėtų juos nubausti. Keliaudama po Ameriką, negalėjau atsistebėti švara. Pavyzdžiui, tik įvažiavus į Teksasą, jus pasitinka dviprasmiškas šūkis „Don‘t mess with Texas“. O už šiukšlinimą numatyta 1000 dolerių bauda“, – sakė projekto dalyvė.

DĖMESIO! Žmonės.lt skaitytojai gali balsuoti už labiausiai patikusį projekto dalyvį neprofesionalą. Daugiausiai skaitytojų balsų surinkusio dalyvio pora gaus vieną papildomą balą.

Skaitykite daugiau