Žvaigždžių dietos: kokia jų lieknumo paslaptis?

Bradas Pittas ir Angelina Jolie / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-07 09:15
Ar kada susimąstėte, kaip kino ir televizijos žvaigždėms pavyksta išlaikyti tokią tobulą savo figūrą? Kino ekranuose ar scenoje jos visuomet atrodo nepriekaištingai – atrodo, jog ant kūno neturėtų nė vieno nereikalingo kilogramo.

Angelina Jolie, Victoria Beckham, Katy Perry, Megan Fox ir Drew Barrymore tinklalapiui harpersbazaar.com atskleidžia savo lieknumo ir nuostabaus grožio paslaptis, kurios ne tik padeda išlaikyti joms jaunystę, bet ir neleidžia ant kūno kauptis papildomiems kilogramams.

Angelina Jolie (39 m.) – grūdų dieta

Garsi kino aktorė Angelina Jolie tobulą figūrą sugeba išlaikyti net ir rūpindamasi savo šešiais vaikais, tai jai padaryti padeda vadinamoji senovinė grūdų dieta. Savo racioną aktorė dažnai papildo įvairiais grūdais, sėklomis (ypač chia sėklomis) ir riešutais – jais A. Jolie gardinasi praktiškai visus mėgstamus savo patiekalus. Klausiate, koks rezultatas? Jau nekalbant apie gražią figūrą, šie grūdai suteikia odai daugiau žvilgesio ir stiprina bei storina plaukus.

Victoria Beckham (40 m.) – šarminė dieta

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dar šių metų sausio pradžioje Victoria Beckham savo socialinio tinklo paskyroje pasigyrė esanti sužavėta naujai atrastos šarminės dietos. Knygos „Eating the Alkaline Way“ viršeliu pasidalijusi mados dizainerė pasidžiaugė, kad ši dieta yra puikus ir sveikas būdas lieknėti. Išties tikime, kad Victoriai ji gerokai padeda išlaikyti savo tobulas kūno apimtis.

Šarminės dietos esmė - valgyti maistą, kuris padeda subalansuoti pH lygį organizme (normalus 7,35–7,45 pH) ir visiškai vengti tokių produktų, kurie rūgština organizmą (kavos, alkoholio, energetinių, putojančių gėrimų, mėsos, miltų ir kruopų). Victoria Beckham savo valgiaraštį papildė tokiais šarminiais produktais kaip vaisiai, daržovės, riešutai, trešnės ir vyšnios.

Katy Perry  (29 m.) – M-plano dieta

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kalifornietiškų apimčių Katy Perry figūros paslaptis – M-plano dieta. Laikydamasi jos, dainininkė maždaug dvi savaites pietums ir vakarienei valgo vien tik grybus, o tuomet žiūri, kaip jai nuo kūno krinta nereikalingi kilogramai. Anot K. Perry, ši dieta puikiai tinka toms, kurios nori atsikratyti riebalų nuo tokių probleminių kūno vietų kaip pilvas ir šlaunys, bet išlaikyti moteriškas formas, mat M-plano dieta visiškai nemažina krūtinės.

Megan Fox (28 m.) – penkių faktorių dieta

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aktorė ir modelis Megan Fox yra didelė amerikiečių įžymybių trenerio Harley Pasternako sukurtos penkių faktorių dietos šalininkė, kurios laikosi ir Eva Mendes, Alicia Keys bei Jessica Simpson. H. Pasternakas tikina, kad tai net ne dieta – tai yra sveiko gyvenimo būdas, kurio planas visuomet sukasi ties skaičiumi 5. Treneris pataria valgyti penkis kartus per dieną tokį maistą, kurį gaminant sugaištumėte tik penkias minutes ir kuris susidarytų tik iš penkių sudedamųjų dalių, negana to, penkis kartus per savaitę reikėtų atlikti 25 minučių mankštą.

Penkių faktorių dietos esmė valgyti tik tuos produktus, kuriuose būtų šios naudingosios medžiagos - baltymai, kompleksiniai angliavandeniai, skaidulos, sveikieji riebalai bei  vartoti tik becukrius gėrimus.

Drew Barrymore (39 m.) – detoksikacija

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jei jūs, kaip ir Drew Barrymore, nesate didžiulė dietų gerbėja ir nemėgstate pernelyg alinti savo organizmo, galite išbandyti žvaigždžių dietologės Kimberly Snyder sukurtą organizmo detoksikacijos planą, kurio laikantis patariama valgyti kuo daugiau augalinės kilmės produktų: vaisių, daržovių, gerti žaliuosius kokteilius ar šviežiai spaustas sultis ir kiek įmanoma vengti gyvūninės kilmės produktų. Šis kūno detoksikacijos metodas, anot Drew Barrymore, išvalo žarnyną, pagerina virškinimą ir bendrą organizmo savijautą.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai