Žvaigždės rankinė: Milanos Jašinskytės krepšys turi viso gyvenimo garantiją

Milana Jašinskytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-09 21:25
Rankinės turinys apie moterį pasako ypač daug: atskleidžia pomėgius, būdą, polinkį į organizuotumą, tvarką. O ką rankinėse nešiojasi mūsų garsenybės? „Žmonės TV“ nusprendė tuo pasidomėti ir įkišo nosį į šokėjos Milanos Jašinskytės kuprinę.

Į filmavimą Milana atvyko su ruda kuprine. Tokio krepšio žinoma lietuvė ieškojo maždaug trejus metus. Amsterdame pirkta kuprinė išsiskiria ne tik savo talpa, bet ir kokybe – jai suteikiama viso gyvenimo garantija.

„Svarbu, kad tai būtų tikras daiktas. Kad man nereikėtų sukti galvos ir ieškoti kitų modelių. Apskritai, jeigu aš galėčiau visa apsipirkti visam gyvenimui ir man nereikėtų sukti galvos apie pirkinius, aš taip ir padaryčiau“, – patikino Milana.

O ką gi Milana nešiojasi šioje kuprinėje? Kompiuteris, garso kolonėlė, pirštinės, apsauginis kremas deginimuisi soliariumui... Daiktų Milanos krepšyje yra pačių įvairiausių – joje guli net iš sprogmens pagamintas kaklo papuošalas!

Ką dar rankinėje nešiojasi garsi lietuvė? Ko galima rasti jos kosmetinėje? Kam jai reikalingas eterinis aliejus? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – „Žmonės TV“ reportaže.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai