Žvaigždės rankinė: kam Godai Alijevai reikalinga slapta piniginė?

Goda Alijeva
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-21 20:33
Rankinės turinys apie moterį pasako ypač daug: atskleidžia pomėgius, būdą, polinkį į organizuotumą, tvarką. O ką rankinėse nešiojasi mūsų garsenybės? „Žmonės TV“ nusprendė tuo pasidomėti ir įkišo nosį į atlikėjos ir glaustinukių kūrėjos Godos Alijevos kuprinę.

Į filmavimą Goda atvyko su kūno spalvos „Michael Kors“ kuprine. „Esu dviejų vaikų mama, todėl man reikia, kad mano rankinė ar kuprinė būtų pakankamai talpi ir didelė. Aišku, patogumo dalykas tas, kad yra dvi petnešos: tu gali viena ranka vieną vaiką imti, kita – kitą“, – kalbėjo Goda.

Moters kuprinėje gausu ne tik jos, bet ir vaikų daiktų: žaislų, papuošalų... G.Alijeva kuprinėje net nešiojasi per sūnaus gimtadienį gautą medalį su užrašu „Super mama“.

Goda savo kuprinėje visada turi dvi pinigines. Viena jų – klasikinė, skirta nuolatiniam naudojimui. Kitą, siuvinėtą karoliukais, Goda vadina slapta pinigine.

„Visą laiką turiu slaptą piniginę. Toks mano keistas dalykas, kad slaptoje piniginėje visada nešiojuosi kitų šalių valiutą ir nuolaidų korteles“, – pasakojo G.Alijeva.

Ką dar kuprinėje nešiojasi garsi lietuvė? Kokią kosmetiką ji labiausiai mėgsta? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – „Žmonės TV“ reportaže.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai