Žvaigždės rankinė: Gintarė Songailė pasidalijo puikiu patarimu, norinčioms gyventi sveikiau

Gintarė Songailė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rankinės turinys apie moterį pasako ypač daug: atskleidžia pomėgius, būdą, polinkį į organizuotumą, tvarką. O ką rankinėse nešiojasi mūsų garsenybės? „Žmonės TV“ nusprendė tuo pasidomėti ir įkišo nosį į rinkodaros specialistės Gintarės Songailės rankinę.

Į filmavimą krepšinio trenerio Dariaus Songailos žmona atvyko su kūno spalvos „Gucci“ rankine, kurią parsivežė iš JAV. Gintarės akį patraukė didelė rankinės talpa ir jos universalumas – puikiai tinka tiek prie klasikinio kostiumėlio, tiek prie džinsų.

O ką gi G.Songailė nešiojasi šioje rankinėje? Filmavimo dieną rankinėje gulėjo telefono įkroviklis, „Louis Vuitton“ užrašų knygelė ir tų pačių mados namų kosmetinė, akiniai nuo saulės...

59dca2a834ec3video_59dca2526a87a

Krepšyje gulėjo ir gertuvė su vandeniu. Jį Gintarė paskanina agurku, imbieru ir citrina. Moteris įsitikinusi, kad toks vanduo turi valančių savybių. Be to, geriant tokį vandenį paprasčiau išgerti medikų rekomenduojamą skysčių normą. G.Songailė davė puikų patarimą užuomaršoms ar toms, kurios mėgsta ilgiau rytais pamiegoti. Jei ryte nebeturite laiko pjaustyti pagardų vandeniui – susiruoškite viską iš vakaro ir pastatykite gertuvę į šaldytuvą.

Ką dar rankinėje nešiojasi garsi lietuvė? Ko galima rasti jos kosmetinėje? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – „Žmonės TV“ reportaže.

Skaitykite daugiau