Žvaigždės rankinė: Deimantė Kazėnaitė parodė prietaisą tobuloms asmenukėms

Deimantė Kazėnaitė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-28 20:33
Rankinės turinys apie moterį pasako ypač daug: atskleidžia pomėgius, būdą, polinkį į organizuotumą, tvarką. O ką rankinėse nešiojasi mūsų garsenybės? „Žmonės TV“ nusprendė tuo pasidomėti ir įkišo nosį į vizažistės Deimantės Kazėnaitės rankinę.

Į filmavimą Deimantė atvyko su juoda prekės ženklo „Furla“ rankine. Ją mergina įsigijo visai neseniai. Rudenį D.Kazėnaitė norėjosi talpios ir tamsios rankinės.

O jos viduje – ryški tarsi apelsinas „Michael Kors“ piniginė. „Ji man ypatinga, nes jos oranžinė spalva. Vienas žmogus kažkada pasakė, kad oranžinė spalva man atveria čakras. Nuo to laiko aš labai mėgstu oranžinius daiktus. Būtent dėl to ši piniginė patraukė mano akį“, – dėstė Deimantė.

Savo krepšyje Deimantė kasdien nešiojasi dvejus akinius. Vieni skirti regėjimui koreguoti, o kiti – apsisaugoti nuo saulės.

Ką dar rankinėje nešiojasi garsi lietuvė? Ko galima rasti vizažistės kosmetinėje? Kaip pasidaryti tobulą asmenukę per vakarėlį? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – „Žmonės TV“ reportaže.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai