Žvaigždės rankinė: be ko iš namų neišeina Sandra Šernė?

Sandra Šernė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-19 21:28
Rankinės turinys apie moterį pasako ypač daug: atskleidžia pomėgius, būdą, polinkį į organizuotumą, tvarką. O ką rankinėse nešiojasi mūsų garsenybės? „Žmonės TV“ nusprendė tuo pasidomėti ir įkišo nosį į mados prekės ženklo „Female“ bendrasavininkės Sandros Šernės kuprinę.

Į filmavimą futbolininko Darvydo Šerno žmona Sandra atvyko su ruda „Gucci“ kuprine. Moteris atviravo, kad vis dažniau rankines iškeičia į kuprines. Prieš trejus metus laukdamasi antro vaiko Sandra suprato – dviejų vaikučių mamai tiesiog būtinos laisvos rankos. Tada ji ir įsigijo šią „Gucci“ kuprinę.

O joje – banko kodų generatorius, pirštinės, keli rašikliai (Sandra pirmenybę teikia tradicinėms užrašų knygutėms), rankų kremas.

S.Šernė nesiskiria ir su akiniais nuo saulės. Moteris patikino, kad žiemą saulė erzina daug labiau nei vasarą, todėl būtent šaltuoju metų laiku ji stengiasi visada turėti akinius nuo saulės.

Ką dar rankinėje nešiojasi garsi lietuvė? Ko galima rasti jos kosmetinėje? Kam jai reikalingos audinio skiautės? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – „Žmonės TV“ reportaže.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai