Neišsirenkate, kur keliauti? Pasitarkite su astrologu!

Užsisvajojusi mergina / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-20 19:30
Artėja ilgai lauktos atostogos, tačiau nežinote, kur geriau patraukti. Pasirinkti kelionių kryptį jums padės astrologija, juolab kad kiekvienam Zodiako ženklui priskiriama jo energiją atitinkanti šalis. Galbūt tai padės rasti savo šalį ir savo miestą, kur jausitės taip, tarsi būtumėte grįžę namo.

Energingajam Avinui būtinai reikia aplankyti Vokietiją ir Austriją, Egiptą, Rusiją, paklaidžioti Ispanijos miesteliais. Su šio ženklo energijomis yra susijusios stepės ir dykumos. Šio ženklo atstovus traukia tos vietovės, kurios buvo susijusios su karais, drąsiais žygiais ir iškilia istorija. Juos vilioja greitai atstatyti pažangūs miestai. Todėl Avinas mėgausis Senovės Romos istorija, jam patiks Berlyno, Kopenhagos ir Sankt Peterburgo legendos. Šių žmonių nebaugina naujos vietos – atvirkščiai, tai, kas nauja, juos nepaprastai žavi, be to, jie mėgsta fizinį krūvį, tad nesibaiminkite leistis į ilgus žygius pėsčiomis.

Avinas mėgausis Senovės Romos istorija, jam patiks Berlyno, Kopenhagos ir Sankt Peterburgo legendos.

Žemiškasis Jautis gerai jaučiasi ten, kur akis džiugina gražūs gamtos vaizdai ir žmogaus rankų kūriniai. Šveicarija, Didžioji Britanija – Jaučių energijos šalys. Jiems patiks apsilankyti tokiuose miestuose kaip Stambule, Ciuriche, Dubline, kur ras pakankamai prabangos ir tvarkos. Jei jau ketinate traukti į kelionę, pasirūpinkite būtinais patogumais, nes ir nuostabiausi įspūdžiai jums nublanks, jei nakvynės sąlygos nebus pakankamai komfortiškos, jei negalėsite pasimėgauti skaniais pusryčiais gražioje aplinkoje.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Senąsias tradicijas vertinantys Vėžiai labai gerai jausis Indijoje, Turkijoje, Japonijoje, kur gerbiami seni žmonės ir vis dar nepamirštamos amžinosios vertybės, šalyse, kurių gyventojai yra ganėtinai konservatyvūs ir laikosi tradicijų. Genuja, Milanas, Kijevas, Kalkuta – tie miestai, kur Vėžiai galės rasti pakankamai peno dvasiai. Svečiuodamiesi Indijoje nepamirškite apsilankyti ir Tadž Mahale, o Portugalijoje būtinai užsukite į Fatimą. Juk jums patinka visa, kas susiję su religija, nesvarbu, kad patys galbūt ir nesate tikintys, bet gerbiate kitų pasirinkimą ir mielai lankote tas vietas, kuriose galite prisiliesti prie pasaulinės istorijos ir susipažinti su tradicijomis.

Liūtams atostogauti ir keliauti reikėtų rinktis tas šalis ir miestus, kurie niekada nemiega, kur nuolat vyksta šventė, kur viskas tviska prabanga ir gerove. Jungtiniai Arabų Emyratai, Brazilija, Ispanija, Prancūzija, Rumunija, Šri Lanka – tos šalys, kuriose šio ženklo atstovams tiesiog būtina apsilankyti, susipažinti su šalies kultūra, aplankyti iškiliausius muziejus ir ištaigingus parkus, pasigrožėti didingomis skulptūromis ir, žinoma, gerai pasilinksminti pačiuose prabangiausiuose klubuose ar restoranuose. O dar geriau įsilieti į vietinius karnavalus ir kitokias miestų šventes. Ar jau buvote Abu Dabyje, Madride, Paryžiuje, Rio de Žaneire?

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pedantiškosioms Mergelėms patiks aplankyti Norvegiją arba Japoniją, kur galės ne tik pakeliauti, bet ir užmegzti verslo kontaktus arba pasisemti žinių apie sveiką mitybą ar naujus sveikatinimosi variantus. Net ir vyresnio amžiaus Mergelės norėtų pasavanoriauti, nes šio ženklo žmonėms patinka būti naudingiems ir padėti tiems, kuriems reikia pagalbos, tad turėdamos tokį tikslą jos gali aplankyti bet kurią šalį. Mergelės mėgsta bent minimalų komfortą, tačiau prabangos joms nereikia, svarbu – viską iš anksto gerai suplanuoti. Jos žavisi įspūdinga gamta, tad iš tolesnių šalių vertėtų į savo akiratį įtraukti Šri Lanką, Tailandą ar Filipinus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Geltonas ar raudonas? Ką apie jus sako jūsų automobilio spalva

Tipiškoms Svarstyklėms keliaujant svarbu pamatyti kuo daugiau meno kūrinių, aplankyti muziejų, susipažinti su kitos šalies kultūra. Japonija, Austrija ir Kinija – tos šalys, kur šio ženklo atstovai gali patenkinti savo estetinius poreikius. Taip pat tam idealiai tiktų Anglija, o konkrečiau – ta aplinka, kur Svarstyklės susitiktų su manieringaisiais džentelmenais ir jų ledi, kur galėtų apsilankyti teatre. Šio ženklo atstovams labai svarbu su kuo nors dalintis savo įspūdžiais ir pojūčiais, tad kelionėje jiems būtina gera kompanija arba mylimas žmogus. Aplankykite aristokratiškąją Vieną, pasimėgaukite Sankt Peterburgu baltosiomis naktimis, nuvykite į mados sostinę Milaną...

Jei jau keliauti, tai tik ekstremaliai! Toks galėtų būti Skorpionų šūkis. Gyvenimas be iššūkių ir rizikos – ne jiems. Tad ir jų energiją atitinkančios šalys – Iranas, Palestina, Afganistanas. Ten, kur verda aistros, kur pavojus, šio ženklo atstovai paprastai jaučiasi nepaprastai gerai. Jeigu kalbėtume apie šiek tiek saugesnius regionus, Skorpionams tinka Vietnamas, Marokas ir Egiptas, nes jie didelių paslapčių ir pasakų mėgėjai. Visi megapoliai – Maskva, Niujorkas, Manila, Los Andželas – juos taip pat labai traukia, nes čia jie mato dar neatrastas galimybes.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Šauliai į kelionę gali susiruošti per kelias minutes, jiems tik pasakyk, kad galima keliauti. Tai didieji Zodiako avantiūristai, kuriems nesvarbu, kur apsistoti, net kelionės kryptis nebūtinai turi būti aiški. Jiems patinka ir keliauti pakeleivingomis mašinomis, ir autobusais ar traukiniais, be aiškaus plano. Tikslas – ne pasiekti kokį nors tašką, bet apskritai keliauti. Šauliams patiktų Meksikoje, Gvatemaloje, Australijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje. Jiems nebūtinai aplankyti didžiuosius miestus, bet Varšuva, Bostonas, Drezdenas, Neapolis jiems patiktų. Taip pat keliaudami Šauliai stengiasi nepraeiti pro šalį pro šventyklas ir bažnyčias, nes mėgsta pažinti kitos šalies kultūrą, tradicijas, virtuvę.

Ožiaragiai dažniausiai į keliones mieliau leidžiasi jau sulaukę brandaus amžiaus, nes visų pirma, tada gali sau daugiau leisti, be to, jau filosofiškiau žvelgia į pasaulį ir supranta, kad visų pasaulio pinigų uždirbti neįmanoma, tad galima juos ir leisti. Bet jei jau keliauti, tai tik parengus detalų planą ir ganėtinai komfortiškai. Rusija, Naujoji Zelandija – Ožiaragių energijas atitinkančios šalys. Šio ženklo atstovus užburia miestai, kuriuose gali pasižvalgyti į didelius architektūrinius paminklus, pavyzdžiui, Maskva, Madridas, Berlynas, Viena.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Vandenis pasižymi didžiule tolerancija ir supratingumu. Tiesa, ilsėtis kur nors vienoje vietoje jam gali būti nuobodu, kai tiek daug dar pasaulyje nematyta ir nepažinta.

Smalsūs ir norintys pažinti Vandeniai gerai jaučiasi lengvos energijos šalyse, pavyzdžiui, Suomijoje, Italijoje ar Kroatijoje. Jiems sunku atsispirti ir Japonijos kultūrai, kur nepaprastai didelė pagarba tenka kiekvienam žmogui. O Vandenis juk pasižymi didžiule tolerancija ir supratingumu. Tiesa, ilsėtis kur nors vienoje vietoje jam gali būti nuobodu, kai tiek daug dar pasaulyje nematyta ir nepažinta, tad iš tiesų šio ženklo atstovai mėgausis buvimu bet kurioje šalyje. Tačiau jiems būtina aplankyti Indijos miestus Varanasį, Mumbajų ir Kalkutą, kad dar labiau praplėstų savo ribas.

Portugalija, Nepalas, Islandija – tos šalys, kurios nepaliks abejingų Žuvų ženklo atstovų. Jiems apskritai patinka keliauti, o jei galima aplankyti šalis, kurios stipriai susijusios su mistiškomis istorijomis – dar geriau. Jeruzalė Žuvis visiškai pakerės, Normandija Prancūzijoje ir Kalambrija Italijos pietinėje dalyje suteiks įspūdžių, kuriais šio ženklo atstovai galės mėgautis tada, kai negalės kur nors toliau išvykti. Žuvų vaizduotė geba bet kuriai vietai suteikti paslaptingumo ir mistiškumo, tik svarbu, kad nepatirtų įtampos ir streso ir emociškai nepervargtų.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai