Žvaigždės iš praeities Ellados dukra Nikoletta Vokietijoje pakerėjo „Scooter“ ir Dieterį Bohleną

Ellada Sumanschii ir Nikoletta Kungurceva / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2016-01-15 16:26
Kol praeityje Lietuvoje garsi dainininkė Ellada Sumanschii kartu su Ištvanu Kviku varžosi nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, jos 19-metė dukra Nikoletta Kungurceva šturmuoja Vokietijos sceną.

Praeityje Lietuvoje garsi Ellada prieš 15 metų emigravo į Vokietiją. Dabar į gimtinę ji grįžta vien dėl nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos – kartu su romų kilmės Ištvanu Kviku čia atlieka Brandono Stone‘o kurtą dainą „Please Don't Cry“. 

Pasirodyti nacionalinėje atrankoje Ellados ir Ištvano duetui talkina ir atlikėjos dukra Nikoletta – ji yra vienas iš dueto pritariančiųjų vokalų. 

Nors lietuviškoje scenoje Nikoletta ir negriežia pirmu smuiku, Vokietijoje ji kur kas ryškesnė – uoliai siekia dainininkės karjeros. 

Merginai sekasi puikiai: dalyvaudama televiziniame talentų konkurse „Deutschland sucht den Superstar“ (liet. „Vokietija ieško superžvaigždės“) ji jau pakerėjo „Scooter“ lyderio H.P. Baxxterio, Dieterio Bohleno iš „Modern Talking“, Michelle ir Vanessos Mai širdis, jos balsą jau išgirdo tūkstančiai Vokietijos televizijos žiūrovų. 

Žmonės.lt Ellada papasakojo apie dukters Nikolettos talentą dainuoti bei dalyvavimą „Deutschland sucht den Superstar“ konkurse, kuris Vokietijoje yra ypač  populiarus. Kas žino, gal Nikoletta šį konkursą laimės?

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Dainuoti išmokė mama

Anot Ellados, dukters muzikalumas atsiskleidė dar vaikystėje. „Nikoletta gimė Vilniuje. Kai jai buvo penkeri, palikome Lietuvą. Dėl mano darbo ji visą gyvenimą augo su muzika, su artistais. Buvo savaime suprantama, kad užaugs muzikali“, – pasakojo Ellada. 

Nikolettai panorėjus dainuoti, toli ieškoti vokalo mokytojos nereikėjo – juk čia pat yra mama: „Diuseldorfe turiu jazz-pop studiją, kurioje turiu daugybę mokinių. Nikoletta taip pat mokosi mano studijoje. Tai aš ją ir mokau... Dukrai sekasi tikrai neblogai. Ji gerai dainuoja, yra graži mergina.“

 

Dainuoti dukrą Ellada išmokė taip gerai, kad dabar ji vieną po kito skina laurus vokalo konkursuose.

„Šįmet Nikoletta dalyvavo konkurse Gruzijoje, kur buvo apdovanota pirmuoju savo „Grand Prix“. Taip pat ji yra dalyvavusi 12-oje tarptautinių vokalo konkursų, pernai beveik visur laimėjo pirmas vietas“, – džiaugiasi Ellada. 

O kartais mama su dukra ir tarpusavyje pakonkuruoja. Pavyzdžiui, rugpjūtį abi varžėsi viename tarptautiniame vokalo konkurse. „Aš ten laimėjau pirmą, o Nikoletta – antrą vietą. Niekas nežinojo, kad esame mama su dukra, nes atrodom kaip draugės. Tik vėliau pasakėme, kaip yra. Visi buvo labai nustebę“, – juokėsi Ellada. 

Pakerėjo garsenybes

Tačiau vien įprastų vokalo konkursų Nikolettai šįmet pasirodė negana – mergina pabandė laimę itin populiariame Vokietijos televizijos šou „Deutschland sucht den Superstar“. Ir bent kol kas jai sekasi.

Vokiško talentų konkurso taisyklės lietuviams gali skambėti pažįstamai. „Šis konkursas Vokietijoje labai populiarus. Jis atsirado anksčiau už pasaulyje žinomus formatus, tokius kaip „X Faktorius“ ar „The Voice“, tačiau principas – panašus. Tam, kad patektų į televiziją, dalyvis turi įveikti net kelias atrankas. Tik penktas ar šeštas pasirodymas yra televizijos eteryje... Šį etapą pasiekusius dainininkus vertina keturios žvaigždės. Dainuoji tik vieną dainą, patinki komisijai arba ne. Tai jie sprendžia“, – Žmonės.lt pasakojo Ellada.

Šįmet teisę pasirodyti televizijoje gavę atlikėjai buvo vertinami komisijoje prisėdusių garsenybių: bandė pelnyti „Scooter“ lyderio H.P. Baxxterio, Dieterio Bohleno iš „Modern Talking“, Michelle ir Vanessos Mai palankumą.

 

Dainuoti šioms garsenybėms svajojo per 30 tūkstančių paraiškas dalyvauti konkurse pateikusių atlikėjų, tačiau pasisekė tik išrinktiesiems: „Iš tų 30 tūkst. dainininkų tik 1000 įveikė pirmąją atranką. Po antrosios dalyvauti liko 500 žmonių, vėliau – 300, o dabar dalyvauja 100. Tai jie ir pateko į televiziją.“

Į laimingųjų šimtuką pateko ir Nikoletta. Praėjusį savaitgalį jos balsą išgirdo ir komisija, ir tūkstančiai televizijos kanalo RTL žiūrovų. Mergina scenoje atliko „Destiny‘s Child“ dainą „Stand Up For Love“. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Nikoletta jau laimėjo, nes visi keturi komisijos nariai jai pasakė „taip“. Taip būna itin retai. Dabar laukia dar vienas atrankos etapas, kada dalyviai dainuos grupėmis. Iš šimto tik 30 žmonių tęs dalyvavimą konkurse – skris dainuoti į Jamaiką. Nikoletta yra labai jauna, dalyvauja pirmąkart. Jai dalyvauti kiek lengviau, nes anksčiau yra pasirodžiusi skirtinguose projektuose. Šįkart konkurso rengėjai ją jau pažino – žino, ką ji gali, kaip dainuoja“, – pasakoja Ellada. 

Nikolettos dainavimas paliko įspūdį ne tik komisijai, bet ir žiūrovams. „Po Nikolettos pasirodymo sulaukėme daugybės žurnalistų skambučių, porąkart jau pasirodėme televizijoje. Žmonės susidomėjo jos dainavimu“, – džiaugiasi Ellada. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Sako, dalyvauti šiame konkurse itin naudinga siekiant dainininkės karjeros: „Konkurso dalyviai gauna solidžius kontraktus. Tačiau nebūtina laimėti, kad pasisektų... Šį konkursą žiūri labai daug garsių prodiuserių, kompozitorių. Jauni talentai čia ateina tam, kad būtų pastebėti, kad galėtų siekti karjeros. Nikolettai jau pasisekė – ji televizijoje padainavo tik kartą, o jai iškart parašė keturi kompozitoriai. Iš Hamburgo, iš Berlyno... Jie nori bendradarbiauti, siūlo savo dainas. Ir tai daug įdomiau nei laimėti visą konkursą.“

O ar Ellada tiki, kad dukra galėtų laimėti? „Viskas Dievo valioje. Mes labai stengiamės, labai tikime, daug dirbame. Šis konkursas mums – svarbus žingsnis. Čia reikia turėti daug jėgų, būti aukšto lygio. Šis konkursas prilygsta didžiajai „Eurovizijai“. Yra tokių, kurie devynerius metus kasmet dalyvauja, tačiau niekaip nepatenka į finalą. Tai labai rimtas, sudėtingas konkursas. Televizija yra televizija...“ – sako Ellada. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai