Žvaigždė be makiažo: Natalija Bunkė namie nenori atrodyti kaip dirbtinė lėlė

Natalija Bunkė be makiažo / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-28 15:08
Dainininkė sako, kad žmonės be sceninio makiažo gatvėje ją nesunkiai atpažįsta, o jei kuris ir suabejoja, tai vos išgirdęs jos balsą, iškart supranta, kad neapsiriko. „Šiaip aš esu už estetinį moters vaizdą ir stengiuosi eidama į viešumą pasidažyti, tačiau jei būnu namie ir man prireikia kiaušinių nubėgti iki parduotuvės arba šiaip su sūnumi kur nors pasivaikščioti, tikrai neskubu dažytis“, – šypsosi moteris, kuri nė kiek nesispyriodama sutiko nusifotografuoti be makiažo.

„Dažausi nuo 15 metų. Nors mama neleisdavo, aš rasdavau savų būdų pasigražinti. Išeidama į mokyklą pasiimdavau kosmetinę ir pakeliui pasidažydavau. Būdama šešiolikos labai sekiau madą, kaip tik tada buvo madinga sidabrinė spalva. Tai taip ir sėdėdavau pamokose: su sidarbriniais šešėliais, sidabrinėmis lūpomis ir nagais. Dabar net baisu žiūrėti į to meto nuotraukas“, – prisipažįsta Natalija. Savaime aišku, kad daugumai mokytojų toks šešiolikmetės įvaizdis nepatiko. Viena mokytoja to tiesiog nepakęsdavo ir nuolat Natalijai priekaištaudavo. „Bet aš jums juk neaiškinu, kokiu kostiumėliu apsirengus ateiti į dabą“, – atšaudavo mokinė, kuri eidama į mokyklą kuprinę su vadovėliais palikdavo namie ir vietoj jos atsinešdavo madingą rankinę, prigrūstą kosmetikos.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Natalija neslepia, kad turi didžiulę odos problemą – aknę, kuri nėra visiškai išgydoma. Jos odą ligi šiol vagoja randai. „Dabar jau su tuo išmokau gyventi. Tačiau merginoms, kurioms nustatyta ši liga, siūlau nejuokauti su kosmetinėmis procedūromis, po kurių, neva, odos būklė pagerėja. Pati įsitikinau, kad tai mitas. Niekaip negalėjau suvaldyti aknės, kol galų gale nesikreipiau į dermatologus. Man skyrė antibiotikus. Išsikovojau bent jau tai, kad nereiktų jų gerti kasdien, antibiotikų yra ir tepamų. Nesakau, kad tai darau kiekvieną dieną, tačiau periodiškai juos naudoju“, – atvirai apie savo bėdą prisipažįsta dainininkė, kuriai pudra yra viena būtiniausių dekoratyvinės kosmetikos priemonių.

Natalijai tikrai nemažai tenka dažytis darbe. „Sceninis makiažas mums yra lygiai tas pats, kas didžiojo prekybos centro kasininkei jos apranga. Tai mūsų darbo dalis“, – sako Natalija, kuri beveik visada sceninį makiažą darosi pati. Pasak Natalijos, ji žymiai geriau pažįsta savo veido bruožus ir žymiai greičiau bei kokybiškiau pasidaro jai tinkantį makiažą nei vizažistė. Beje, Natalija prisipažįsta nekenčianti priauginamų blakstienų, todėl kaskart lipdama į sceną jas prisiklijuoja, o vos tik nuo jos nulipusi, iškart nusiplešia, nes jos ją tiesiog erzina.

Dainininkė pastebi gatvėje daugybę ryškiai išsidažiusių moterų ir visiškai jų už tai nesmerkia, juk, pasak Natalijos, kiekvienas žmogus atrodo taip, kaip jam patinka.

„Nežinau, ar visiems vyrams patinka išsidažiusios moterys, tačiau pastebėjau, kad mano vyrui tai tikrai patinka išsidažiusios. O aš labiau už natūralumą. Jei mano vyras pamato tikrą natūralaus grožio šalininkę be makiažo, ji jam atrodo tiesiog negraži arba dar blogiau – baisi. Juk tiesą sakant, vyrai iš tikrųjų nė nesupranta – tikros ten blakstienos ar priklijuotos, antakiai natūralūs ar permanentiniai. Jie mato moters veido visumą: gražu arba negražu“, – įsitikinusi Natalija.

Tačiau norėdama įtikti vyrui Natalija tikrai po namus nevaikšto prisidažiusi: „Nesureikšminu aš tokių dalykų. Manau, kad jei mane vyras myli, tai tikrai priims tokią, kokia esu iš tikrųjų, o ne tą dirbtinę lėlę“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai