Žvagulių naktinio klubo įkurtuvių nepraleido ir Natalija Bunkė

Indrė Stonkuvienė, Natalija Bunkė su bičiuliu Mindaugu, Marius ir Renata Jampolskiai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-29 21:09
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje duris dar kartą, bet naujoje vietoje, pravėrė Žvagulių vadovaujamas klubas „Mojito Nights“. Atidarymo vakarėlis pritraukė būrį pramogų pasaulio atstovų.

Iš Didžiosios gatvės Žvagulių naktinis klubas persikėlė arčiau vakarėlių centro. Nuo šiol „Mojito Nights“ – Vilniaus gatvėje.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Rytis Žvagulis Žmonės.lt prisipažino, kad jaudinasi dėl naujojo klubo. „Nuotaikos puikios, bet šiek tiek žilstu dėl streso“, – prieš renginį juokavo Rytis Žvagulis.

„Persikėlėme į naują vietą, nes norim tobulėti. Visa gyvybė yra Vilniaus gatvėje. Mes norime prisijungti prie čia esančios bendruomenės“, – sakė Rytis.

Bet juk čia ir didesnė konkurencija... „Konkurencija mums patinka. Kuo daugiau stengiesi, tuo geresnį rezultatą gauni.“

Ryčio manymu, dauguma žmonių į jo naktinį klubą trauks dėl čia esančio draugiško kolektyvo: „Mes čia visi kaip šeima.“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Į uždarą atidarymo vakarą susirinko daugybė Žvagulių bičiulių. Tarp kurių – Indrė Stonkuvienė, Marius ir Renata Jampolskiai, Natalija Bunkė, Aušra Haglund, šią vasarą susituokę Tomas ir Gabrielė Pavilioniai, Justina Stambrauskaitė, Deimantė Andriuškaitė, Aras Vėberis, Algirdas Radzevičius, Juozas Butnorius, Gytis Daugėla ir daugelis kitų svečių.

„Pop Ladies“ lyderė Natalija Bunkė į vakarėlį atvyko ne viena – su draugu Mindaugu. Tačiau teigė, kad poruoti jų nereiktų, jiedu – tiesiog draugai.

Dainininkė prisipažino, kad „Mojito Nights“ yra vienas iš klubų, kuriuose ji dažnai lankosi, nes, pasak jos, čia gerai saugomos paslaptys.

„Naktiniuose klubuose šiaip lankausi labai retai. Bet jei lankausi, tai tik išskirtinėse vietose“, – Žmonės.lt sakė ji.

Tai kuo išskirtinės tos vietos? „Naktiniai klubai turi turėti paslapties.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Slaptas gerbėjas Nataliją Bunkę nustebino gėlėmis: „Jei prisipažins, pakviesiu kavos. Esu laisva“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

TV laidų vedėja, rinkodaros specialistė Indrė Stonkuvienė teigė, kad kiekvienas vakaras, kai gali leisti mieste – kaip šventė.

„Gimus vaikams, naktinis gyvenimas yra labai planuojamas. Tai tapo mums švente, nes tikrai ne dažnai tai galime leisti sau. Bet su Mantu visada einam kartu. Jis mano geriausias draugas, o su geriausiais draugais ir norisi dalyvauti vakarėliuose. Juolab, kai esame labai užimti ir dažnai kartu laiko neleidžiame“, – sakė Indrė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Į vakarėlį atvykusi modelis Deimantė Andriuškaitė teigė, kad Vilniaus naktinis gyvenimas yra visiškai kitoks nei užsienyje, bet jai jis patinka.

„Labai mėgstu su draugėmis išeiti Vilniuje kur nors smagiai pabūti. O užsieny Amerikoje, Londone klubai labai įspūdingi... Neseniai buvau Londone, tai ten naktinis gyvenimas tiesiog pasakiškas, labai patinka. Ten kitoks nei Vilniuje. Čia daugiau tokių paprastų barų, nėra tikrųjų klubų, bet vis tiek smagu“, – šypsojosi Deimantė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Modelis sakė, kad vietą renkasi pagal nuotaiką: „Jeigu švenčiam kokį gimtadienį, tai smagu užsisakyti stalą klube, būti su draugais. Bet man labiau visgi patinka šiaip pasisėdėjimas su draugais kompanijoje, kai galime diskutuoti ir kalbėtis.“

Komunikacijos specialistė Justina Stambrauskaitė vietas, kur eiti praleisti laiko, renkasi pagal ten dirbantį kolektyvą.

„Man patinka naktinis gyvenimas, nes jo metu susimatau su žmonėmis, kurie man yra svarbūs ir brangūs. Turiu savo mėgstamas vietas, į kurias einu. Jas renkuosi ne pagal patiekalus, gėrimus ar publiką, o būtent pagal kolektyvą, kuris dirba. Manau, kad viena iš sėkmės priežasčių yra šilti dirbantys žmonės, kurie pasitinka išskėstomis rankomis“, – Žmonės.lt sakė Justina.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Mergina sako, kad dažnai naktiniuose klubuose nesilanko, nebent tam atsiranda progų, kai grįžta seniai matyti draugai: „Vakaras visada prasideda nuo vakarienės: kartais ją ruošiu namuose ar visi kartu su draugais, kartais – einame į restoranus. O tada viskas dažniausiai baigiasi naktiniame klube. Bet aš tuo nepiktnaudžiauju. Manau, kad karto per mėnesį jaunam žmogui pasilinksminti visiškai pakanka. Tai taip pat yra puiki pažinčių mezgimo vieta.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai